خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » زایلین مخلوط «بندرامام» گران شد

زایلین مخلوط «بندرامام» گران شد

زایلین مخلوط «بندرامام» گران شد

|زایلین مخلوط «بندرامام» گران شد از پتروشیمی|

زایلین مخلوط «بندرامام» گران شد

پتروتحلیل- تأخیر در بارگیری زایلین مخلوط پتروشیمی بندر امام و پیشوا در هفته جاری سبب شد تا نرخ آن کالا در بازار آزاد با افزایش روبه رو می شود.

به به گفته «پتروتحلیل»، کارشناسان بازار از تاخیر در بارگیری زایلین مخلوط بندرامام در هفته جاری خبر می دهند، آن در حالی می باشد که نرخ پایه زایلیلن در هفته جاری ۴۸ تومان نسبت به دو هفته قبل گران شد و همچنین به نرخ ۲ هزار و همچنین ۱۵۲ تومان رسید.

منابع خبری نزدیک به پتروشیمی بندرامام از تخلیه و همچنین بارگیری مجدد زایلین مخلوط آن مجتمع به دلیل آف بودن محموله خبر می دهند، آن در حالی می باشد که پتروشیمی بندرامام به مصرف کنندگان اعلام کرده که یک تا سه روز بعدی، محموله های آنها بارگیری خواهد شد.

تاخیر در بارگیری زایلین مخلوط پتروشیمی بندرامام سبب شد تا نرخ آن کالا در بازار آزاد به رقم ۲ هزار و همچنین ۷۵۰ تومان در هر کیلو برسد.

او همچنین افزود: پیش از معظلات و مسائل و مشکلات بارگیری نرخ آن کالا در بازار آزاد ۲ هزار و همچنین ۶۳۰ تا ۲ هزار و همچنین ۶۴۰ تومان در هر کیلو پیشنهاد می شد.

قرار داشتن در فصل مصرف زایلین مخلوط یکی از دلایل افزایش تقاضا جهت خرید آن کالا می باشد.

در همین حال نرخ حواله بارگیری زایلین مخلوط در هفته قبل ۲ هزار و همچنین ۳۸۰ تومان و همچنین در هفته جاری ۲ هزار و همچنین ۴۳۰ تومان توسط فروشندگان پیشنهاد شده می باشد.

زایلین به عنوان یک حلال مورد بهره بری و استفاده قرار می گیرد، همچینین از کاربردهای دیگر آن هم بهره بری و استفاده در صنایع چرم‌سازی، رنگ سازی، لاستیک‌سازی و همچنین چاپ می باشد.

زایلین مخلوط «بندرامام» گران شد در تاریخ ۳۱ May 2016 | 3:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...