خانه » نفت » ثبات نرخ پلی اتیلن ها درمنطقه جی سی سی

ثبات نرخ پلی اتیلن ها درمنطقه جی سی سی

ثبات نرخ پلی اتیلن ها درمنطقه جی سی سی

|ثبات نرخ پلی اتیلن ها درمنطقه جی سی سی از پتروشیمی|

ثبات نرخ پلی اتیلن ها درمنطقه جی سی سی

پتروتحلیل- نرخ پلی اتیلن ها در تاریخ ۲۷ می در منطقه جی سی سی و همچنین خاورمیانه ثابت ماندند، ولی باید توجه داشت در هندوستان و همچنین پاکستان با کاهش روبه رو شدند.

به نقل از «پتروتحلیل»، نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب در منطقه جی سی سی در آن تاریخ در محدوده ۱۲۱۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که نسبت به هفته قبل دگرگونی و تغییری نداشته می باشد.

همچنین نرخ آن کالا در خاورمیانه در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده می باشد. در پاکستان و همچنین هندوستان نیز نرخ آن کالا به ترتیب باا ۳۰ و همچنین ۲۰ دلار کاهش به رقم  ۱۱۳۰ تا ۱۱۶۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب در تاریخ ۲۷ می در منطقه جی سی سی در محدوده ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر ثابت ماند. نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب در خاورمیانه ۱۱۷۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر  اعلام شده که نسبت به هفته قبل ثابت بوده می باشد. ولی باید توجه داشت در پاکستان و همچنین هندوستان نرخ آن کالا با ۳۰ دلار افت روبه رو شد، به طوری که در پاکستان به رقم ۱۱۳۰ تا ۱۱۶۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. در هندوستان هم نرخ آن کالا به ۱۱۱۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید.

در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سنگین بادی نیز در منطقه جی سی سی بدون تغییر در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار در هر تن سی اف آر قرار گرفت. در خاورمیانه هم نرخ پلی اتیلن سنگین بادی بدون تغییر ۱۱۹۰ تا ۱۲۱۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده می باشد. ولی باید توجه داشت نرخ پلی اتیلن سنگین بادی در هندوستان و همچنین پاکستان با افت ۳۰ دلاری به ترتیب در محدوده ۱۱۳۰ تا ۱۱۶۰ و همچنین ۱۱۱۰ تا ۱۱۵۰ دلار درهر تن سی اف آر نقل از شده می باشد.

همچنین در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سنگین تزریقی در هندوستان با افت ۳۰ دلاری مواجه شد و همچنین به رقم ۱۱۱۰ تا ۱۱۴۰ دلار هر تن سی اف آر رسید.

نرخ پلی اتیلن سبک خطی فیلم دیدنی و جذاب نیز در تاریخ ۲۷ می در منطقه جی سی سی و همچنین خاورمیانه ثابت ماند، ولی باید توجه داشت در پاکستان و همچنین هندوستان ۳۰ و همچنین ۴۰ دلار افت کرد.

در منطقه جی سی سی نرخ پلی اتیلن سبک خطی در محدوده ۱۱۸۰ تا ۱۲۱۰ ، در خاورمیانه ۱۱۹۰ تا ۱۲۰۰ و همچنین در پاکستان ۱۱۳۰ تا ۱۱۶۰ و همچنین هندوستان نیز ۱۱۲۰ تا ۱۱۵۰ دلار درهر تن سی اف آر نقل از شده می باشد.

۲۷poly

ثبات نرخ پلی اتیلن ها درمنطقه جی سی سی در تاریخ ۳۰ May 2016 | 1:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

بازار نفت آمادگی عبور از ۵۰ دلار را دارد؟

بازار نفت آمادگی عبور از ۵۰ دلار را دارد؟ |بازار نفت آمادگی عبور از ۵۰ ...