خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ادامه واکنش‌ها به انتصاب مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی

ادامه واکنش‌ها به انتصاب مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی

ادامه واکنش‌ها به انتصاب مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی

|ادامه واکنش‌ها به انتصاب مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی از پتروشیمی|

۱۳۹۵۰۳۱۲۰۰۰۸۹۲_PhotoL

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی – ikiair.ir: در پی انتصاب و همچنین معارفه «سیدامید شهیدی‌نیا» به عنوان مدیرعامل نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، نماینده بندر ماهشهر در مجلس به آن انتصاب واکنش نشان داد و همچنین بیانیه‌ای صادر کرد.

به به گفته خبرگزاری فارس از ماهشهر، در پی انتصاب و همچنین معارفه «سیدامید شهیدی‌نیا» به عنوان مدیرعامل جدید نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای با آن انتصاب مخالفت کرد.

در آن بیانیه آمده می باشد: اقدام مدیرعامل صنایع ملی پتروشیمی در مورد انتصاب مدیرعامل نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به دلایلی غیر معقول و همچنین مورد اعتراض آن‌جانب می باشد، یقیناً عدم هماهنگی از جانب او همچنین عواقب خوبی در پی نخواهد داشت.

امروزه هدر رفت قسمت و بخش قابل توجهی از سرمایه‌های کشور، به دلیل تصمیمات غلط بعضی از مدیریت‌ها در برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین نهاد‌دهی‌ها می باشد.

همه مدیران با توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال شمسی جاری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، اقدام و همچنین عمل» بایستی و حتما با فکر کردن و اندیشیدن و همچنین تعقل اکثرا و بیشتر، فرآیندهای مدیریت را مورد توجه قرار دهند.

شرایط موجود کشور به گونه‌ای می باشد که خطای هیچ مسؤولی در هدر رفت سرمایه‌های نظام قابل بخشش نخواهد بود و همچنین به نظر می‌رسد نمایندگان مجلس بایستی و حتما در جایگاه نظارتی خود اکثرا و بیشتر مراقبت به عمل آورند و همچنین آن حداقل انتظاری می باشد که شهروندان و مردم شهر از نمایندگان خود مطالبه می‌کنند.

*شاهدائی: نماینده ماهشهر انتظار دارد مدیری بومی منصوب می شود

دست یار وزیر نفت و همچنین مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز در آن ارتباط و رابطه در پاسخ به روزنامه نویس و خبرنگار فارس در ماهشهر گفت: نماینده ماهشهر به دلیل توقعات مردمی که در آن منطقه وجود دارد انتظارش آن بود که فردی یا شخصی بومی به آن سمت منصوب می شود تا تعامل بیشتری با منطقه داشته باشد.

مرضیه شاهدائی اظهار کرد: ما نظر داریم در صنعت نفت جهت مدیریت یک نهاد، شرایط و همچنین الزاماتی وجود دارد که با بررسی کردن‌های گرفته شده در هیأت مدیره، «شهیدی‌نیا»، از بین گزینه‌های مجود انتخاب شد.

او همچنین ادامه داد: به شهروندان و مردم شهر آن مرز و همچنین بوم به ویژه خوزستان عزیز و همچنین ماهشهر و همچنین سربندر اعلام می‌کنم که نیازی نیست ما مدیران صنعت پتروشیمی حتماً زاده آن سرزمین بوده یا در آن سرزمین و همچنین منطقه تحصیل کرده باشیم.

دست یار وزیر نفت تصریح کرد: ما آمده‌ایم سال شمسی‌ها در آن منطقه کار و همچنین خدمت کرده‌ایم و همچنین زندگی ما با خوزستان عجین شده می باشد و همچنین آن مسأله دلیل بر آن نیست که فردی که زاده اینجا نیست نمی‌تواند مسائل منطقه را درک کند.

شاهدائی خاطرنشان کرد: اطمینان دارم که شهیدی‌نیا نیز مثل یزدانی مدیرعامل پیشین، حضور پررنگی در منطقه خواهد داشت و همچنین با تمام مقامات و همچنین مسؤولان منطقه در تعامل خواهد بود و همچنین مسؤولیت فرهنگی و اجتماعی خود که لازمه آن هم داشتن ارتباط منطقه‌ای می باشد را به خوبی ایفا می کند.

* شهیدی‌نیا: امیدوارم با نماینده ماهشهر تعامل برقرار کنم

مدیرعامل جدید نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز در ارتباط و رابطه با آن بیانیه به روزنامه نویس و خبرنگار فارس در ماهشهر گفت: من چنین چیزی نشنیدم و همچنین جهت نخستین بار می باشد آن مطلب را از زبان تو می‌شنوم.

سیدامید شهیدی‌نیا اظهار کرد: آمادگی کامل دارم که نقش خود را در محیط پیرامونی خود شامل شهرستان بندر ماهشهر، بندر امام و پیشوا، چمران و همچنین سایر نقاط ایفا کنم.

او همچنین با تبریک انتخاب و همچنین آغاز به کار «علی گلمرادی» و همچنین آرزوی توفیق جهت او همچنین، گفت: امیدوارم در بعدی او همچنین را اکثرا و بیشتر زیارت و همچنین با او همچنین تعامل بیشتری را ساخته یا ایجاد کنم.

بر اساس آن به گفته، ظهر امروز با حضور دست یار وزیر نفت در مسائل پتروشیمی و همچنین جمعی از مسؤولان محلی، آیین تودیع و همچنین معارفه مدیرعامل نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در تالار آفرینش برگزار و همچنین «سیدامید شهیدی‌نیا» عهده‌دار مدیریت آن نهاد شد.

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

ادامه واکنش‌ها به انتصاب مدیرعامل منطقه ویژه پتروشیمی در تاریخ ۲ June 2016 | 4:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد |خدمت ادامه دارد از پتروشیمی| عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر ...