خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر در مجلس: اقدامات اخیر حکومت در استان خوزستان نگران‌کننده می باشد

نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر در مجلس: اقدامات اخیر حکومت در استان خوزستان نگران‌کننده می باشد

نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر در مجلس: اقدامات اخیر حکومت در استان خوزستان نگران‌کننده می باشد

|نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر در مجلس: اقدامات اخیر حکومت در استان خوزستان نگران‌کننده می باشد از پتروشیمی|

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی – ikiair.ir: نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان در مجلس شورای اسلامی با گفتن آنکه به دنبال کمک به حکومت هستیم نه تقابل، گفت: اقدامات اخیر حکومت در استان خوزستان نگران‌کننده می باشد.

به به گفته فارس، علی گلمرادی بعد از ظهر امروز در اجتماع شهروندان و مردم شهر شهرستان چمران در مسجد امام و پیشوا حسن مجتبی(ع) آن شهرستان اظهار کرد: اقدامات اخیر حکومت چه در بحث استانداری، چه در بحث انتصابات در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و همچنین چه در بحث بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر نگران‌کننده می باشد.

او همچنین افزود: در جایگاه نظارتی به دنبال کمک به حکومت هستیم نه تقابل با آن هم؛ در صورتی که به دور از غرض‌ورزی و همچنین براساس اصول علمی و همچنین لحاظ کردن مسائل دینی در اراده و تصمیم راسخ‌گیری‌ها عمل کنیم همه برنده‌اند، هم حکومت برنده می باشد و همچنین هم تمام نمایندگان برنده خواهند بود.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان در منزل و خانه ملت تصریح کرد: انتظار دارم دولتمردان در تصمیمات خود تجدید نظر کنند، چراکه صیانت از منابع انسانی و همچنین جلب رضایت شهروندان و مردم شهر از اصول ابتدایی و اولیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

گلمرادی با گفتن آنکه دغدغه رهبر معظم انقلاب نیز همین می باشد، افزود: با نصب بنر، شعار دادن و همچنین حرف زدن کاری از پیش نخواهد رفت بنابراین بایستی و حتما عملگرا باشیم.

او همچنین ادامه داد: مقام معظم رهبری امسال را سال شمسی اقدام و همچنین عمل نامگذاری نموده اند، یعنی بایستی و حتما انقلابی و همچنین جهادگونه و همچنین با اقدام و همچنین عمل مسائل را حل کنیم.

نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان در مجلس با گفتن آنکه نباید عجولانه و همچنین شتاب‌زده اراده و تصمیم راسخ‌گیری کنیم، گفت: امروز بایستی و حتما پاسخ دهیم که چرا در منطقه خوزستان کسی قدرت مدیریت شرکت‌هایی که با کم‌ترین قدرت مدیریت می‌شوند را ندارد.

گلمرادی اظهار کرد: در صورتی که می‌گویند کسی وجود ندارد بایستی و حتما پاسخ دهند چرا چنین افرادی را پرورش نداده‌اند و همچنین در صورتی که سلیقه‌ای عمل نموده اند بایستی و حتما پاسخگوی آن اقدام خود باشند، چرا که داستان اعمال سلائق دیگر به پایان رسیده می باشد.

او همچنین متذکر شد: امروز  رهبر معظم انقلاب به شکل مستقیم موضوع اقدام و همچنین عمل را مطرح می‌کنند و همچنین آن مسأله بایستی و حتما مورد توجه ویژه همگان قرار بگیرد.

*مراقب تمام تصمیمات و همچنین رفتارها با شهروندان و مردم شهر خواهیم بود

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان در منزل و خانه ملت خاطرنشان کرد: آن اطمینان را خواهم داد که با کمک شهروندان و مردم شهر و همچنین نمایندگان تو در مجلس خبرگان رهبری لحظه به لحظه از همه اقدامات و همچنین رفتارهایی که با شهروندان و مردم شهر می‌می شود مراقبت خواهیم کرد.

گلمرادی ادامه داد: منابع و همچنین سرمایه‌های شهروندان و مردم شهر و همچنین همچنین سرمایه‌های انسانی از اولویت ویژه برخوردارند و همچنین اولویت‌ها بر اساس اسلام، ولایت و همچنین توسعه اقتصادی و همچنین عملی می باشد که بایستی و حتما با کمک شهروندان و مردم شهر نهادینه می شود.

او همچنین اضافه کرد: جای امیدواری فراوان می باشد که عقب‌ماندگی‌های چندساله، براساس برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین نظارت دقیق و همچنین قانون‌گذاری مرتفع می شود، لیاقت ملت عزیز و همچنین بزرگوار ایران اکثرا و بیشتر از اینهاست و همچنین نباید اجازه دهیم سرمایه‌ها هدر برود.

نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان در مجلس در ادامه به منویات امروز رهبر معظم انقلاب در مراسم ارتحال امام و پیشوا راحل اشاره کرد و همچنین گفت: دو نقطه از فرمایشات و همچنین منویات معظم‌له را سرلوحه کارهای خود قرار خواهم داد که نخست انقلابی بودن و همچنین دوم تلاش جهت تحقق اقتصاد مقاومتی، می باشد.

گلمرادی افزود: انقلابی بودن یعنی عدالت‌محور باشیم، ظلم‌ستیزی در سطح کلان و همچنین عدالت‌محوری در سطح بین‌المللی و همچنین منطقه‌ای و همچنین دفاع از حقوق شهروندان و مردم شهر و همچنین به‌ویژه توجه به منطقه ها و مناطق کم‌برخوردار را مورد توجه ویژه خود قرار دهیم.

او همچنین در پایان اظهار کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز تلاش می‌کنیم در جایگاه نظارتی، با یک مدیریت خوب و همچنین علمی و همچنین بهره بری و استفاده و همچنین بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها گام‌های مؤثری برداشته می شود.

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

نماینده شهروندان و مردم شهر بندر ماهشهر در مجلس: اقدامات اخیر حکومت در استان خوزستان نگران‌کننده می باشد در تاریخ ۳ June 2016 | 11:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد |خدمت ادامه دارد از پتروشیمی| عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر ...