خانه » مقالات » طراحی سایت مزون لباس عروس و مهد کودک

طراحی سایت مزون لباس عروس و مهد کودک

طراحی سایت مزون لباس عروس

در این مطلب قصد دازیم تا شما عزیزان را با چگونگی طراحی سایت موزون لباس عروس آشنا کنیم.در ادامه این نوشته به ویژگی های آن نیز خواهیم پرداخت.

سایت ارزان قیمت

Image result for ‫اصول کاربردی در طراحی سایت‬‎

melliportal

طراحی سایت مزون لباس عروس : امروزه اشویِژه برای انتخاب لباس یا هر هر نیاز دیگـر خود حتما قبل از ایـن که وارد بازار شود سری به ایـن ترنت می زند تا با استفاده از مدل های موجود در وب انتخاب خود را انجام دهد و در اکثر مسائل حتی به دلیل ناب بودن محصول مستقیما و بدون نیاز مراجعه به بازار از ایـن ترنت خرید خود را انجام می دهد.

انتخاب لباس عروس یکـی از مسائل ی است که دقت زیادتری می طلبد از ایـن رو اکثر تولید کنندگان و حتی فروشندگان لباس عروس برای معرفی محصولات خود اقدام به طراحی سایت مزون عروس می کنند . و مهمترین دلیل ایـن کار ایـن می تواند باشد که فرصت بالایی برای عروس و داماد داده خواهد شد تا لیاس عروس مناسب خود را انتخاب کنند . در زیر ویژگی ها ی کلی برای طراحی سایت مزون لباس عروس را شرخ می دهم

ویژگی های طراحی سایت مزون لباس عروس

ویژگی ها ی سایت مزون لباس عروس را می توان از دو جنبه ارزیابی کرد یکـی برای مشتری لباس و جنبه دیگـر برای تولید کننده لباس عروس در زیر به ایـن مسائل اشاره می کنم:

مزیت سایت مزون لباس عروس برای مشتری : چنانچه دقت کـرده باشیم عروس و داماد برای انتخاب لباس عروسی خود بـار ها و بـار ها به بازار سر می زنند و از ایـن مغازه به مغازه دیگـر وارد می شوند ولی با ایـن حال آنچه مورد نظـر شان است را نمی توانند پیدا کنند از ایـن رو به دلیل خستگی موردی را انتخاب می کنند ولی در ایـن جا مهمترین مزیت طراحی سایت مزون لباس عروس ایـن است که بدون مراجعه به بازار عروس و داماد می توانند از طریق ایـن ترنت لباس عروس مد نظـر خود را پیدا کنند .

مزیت سایت لباس عروس برای تولید کننده یا عرضه کننده : دقت داشته باشیم که استفاده از ایـن ترنت و فضای مجازی روز به روز وسیع تر خواهد شد و ایـن روند به هیچ عنوان متوقف نخواهد شد . از ایـن رو برترین راه تولید کننده برای معرفی کالای خود معرفی آن در فضای مجازی به خصوص در ایـن ترنت است که لازمه ی آن طراحی سایت مزون لباس عروس است .

اما در طراحی سایت مزون لباس عروس بایستی به چه مسائل ی دقت داشته باشیم ؟

خوب می دانیم برای متقاعد شدن دیدن بهتر از شنیدن عمل می نماید پس در وحله اول بایستی گرافیک مناسب برای طراحی سایت مزون در نظـر بگیریم چرا که مشتری وقت ی وارد سایت شما خواهد شد تا لباس عروس انتخاب نمایـد مستقیما به گالری عکس های شما و کاتالوگهای شما سر می زند . پس مهمترین مسئله در سایت مزون عروس وجود گرافیک خوب به همراه کاربر پسندی آن است .

اما مورد ی دوم استفاده از رنگ بندی مناسب برای سایت است که مشتری را به خود جذب نماید نه ایـن که وقت ی که مشتری وارد وب سایت خواهد شد فورا از آن خارج شود .

وهله سوم رعایت اصول سئو سایت در طراحی سایت است چرا که چنانچه در نتایج موتور های جستجو وب سایت شما وجود نداشته باشد ن همچنین میتوانید به نتیجه مطلوب خود برسید .

در زیر نمونه ای از طراحی سایت مزون عروس را همچنین میتوانید ببینید :

طراحی سایت مزون لباس عروس

طراحی سایت مهدکودک : عوامل زیادی در جهان ی امروز سبب شده که در بیشتر خانواده ها و هردو ولی یک کودک شاغل بوده و نیازمند شخصی برای نگهداری از فرزند یا فرزندانشان می باشند . برای حل ایـن مساله مهدکودک ها دایر شدند تا علاوه بر نگهداری از کودکان و مهارت های فردی و اجتماعی گوناگونی به کودکان آموخته شود . اما برای آنکه مهد کودک ها کیفیت خدمات خود را به اولیا نشان دهند چه راهی پیش رو دارند ؟ طراحی سایت و روشی بسیار مناسب برای معرفی خدمات یک مهد کودک است . چرا که در طراحی سایت مهدکودک می توان از عکس های و متون و حتی صوت و تصویر استفاده نمود . در ادامه شما را با ویژگی ها ی طراحی سایت مهد کوددک و آنچه باد در ایـن نوع طراحی سایت مد نظـر قرار داده شود آشنا می کنم .

طراحی سایت مهدکودک

طراحی سایت مهد کودک چه فوائدی دارد ؟

یکـی از فوائد ی که طراحی سایت مهدکودک دارد و نمایش آنلایـن وضعیت کودکان به اولیا است ! بیشتر مهدکودک ها دارای دوربین های مداربسته می باشند و با ارائه شناسه کاربری و رمز عبور به اولیا و امکان مشاهده فرزندان در ساعات بودن در مهد را به اولیا می دهند .
یکـی دیگـر از امکاناتی که با طراحی سایت مهدکودک در اختیار مسئول مهد و اولیا قرار می گیرد و امکان تمدید یا ثبت نام کودک به صورت آنلایـن و پرداخت وجه ثبت نام از راه دور است .
از دیگـر ویژگی ها ی طراحی سایت مهدکودک ونمایش خصوصیات و امکانات مهد کودک در قالب عکس و ویدئو است .

طراحی سایت , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت حرفه ای, طراحی سایت گردشگری , طراحی سایت مهد کودک , طراحی سایت گالری خودرو , طراحی سایت شرکتی
همین طور می توان ویدئو سرودها و نمایش های بچه ها در مراسم متفاوت را روی سایت قرار داد یا آنکه صدای بچه ها را وقت ی نظـر خود را دربـار ه مهد خود می گویند در سایت گذاشت .
ایـن امکان وجود دارد که عکس های اتاق بازی و خوابگاه و سـال ن غذا خوری  و… را در سایت قرار داد تا اولیا از محیطی که فرزندشان در آن نگهداری می شوند اطلاع یابند .
و …

صفحات و امکاناتی که ضروری است در وقت طراحی سایت مهدکودک ایجاد شوند به شرح زیر است :

۱) معرفی مربیان همراه با سوابق و مدارک تحصیلی و ترجیحا تصویر کارت مربیگری
۲) برنامه غذایی برای ناهار در روزانه هفته
۳) اسلایدشو جهت درج عکس های اتاق های متفاوت مهد کودک
۴) سامانه پرداخت ایـن ترنتی با درگاه های چند بانک مطرح
۵) برنامه های درسی و کلاسی
و …

 

:: رعایت اصول پیشرفته در طراحی سایت

طراحی سایت با رعایت اصول پیشرفته و مورد نیاز اهداف سایت ؛ نه تنها به قشنگی و لذت های بصری سایت شما کمک می نماید ؛ بلکه با استفاده از شیوه های روانشناختی طرح بایستی تجربه ای مفرق و راحت برای بازدید کننده فرآهم آورد و ایـن چیدمان حتما ً به سمت برآورده شدن اهداف سایت طراحی شده متمایل خواهد بود . در واقع طراحی سایت ایده آل بایستی با کمترین هزینه وقتی برای بازدیدکننده و نویسنده ؛ بیشترین امکان بهره برداری در کنار قشنگی ظاهر وب سایت را ارائه دهد .

طراحی سایت برای برآورده شدن همه ایـن نیاز ها طراحان به سمت شیوه های جدیدی برای ارائه مطلب خود ترغیب شده اند که با نام طراحی کاربردی سایت مطرح است . در واقع ایـن نوع طراحی با حذف چارچوب های ذهنی از پیش نگاشته شده در تجربیات قدیم کاربران ؛ کوشش در رسیدن به برترین طرح کاربردی با دقت حیطه کاری سایت مورد نظـر را دارد . تمام ایـن مسائل به طراحی سایت و بازاریابی آن کمک خواهد کرد .

در زیر به بعضی از ایـن قوانین نانوشته در طراحی سایت که امروزه کاربرد وسیع ی با نام طراحی کاربردی سایت پیدا کـرده هست ذکر میکنیم و توضیحی مختصر در بـار ه آن ارائه مینماییم . ولی حتما ً مدنظـر داشته باشید که ایـن شیوه ها به صورت کلی بوده و بایستی موازنه ای بین طرح کاربردی و اهداف بنیادی طراحی سایت برقرار باشد . در واقع ایـن ها قوانینی هست که از نظـر ما با رعایت کردن آن میتوان به طراحی سایت مناسب ؛ کاربر پسند و قشنگی دست یافت .

۱- سلیقه را فدای هدف بکنید !
در ایـن مورد منظور ایـن هست که مهمترین علت برای طراحی هدف است . دستیابی به اهداف طراحی سایت در اکثر مسائل با سلیقه شخصی شما فرق دارد و ایـن پرسش مطرح می شود که کدام بایستی فدای کدام شود . در اول راه خود را برای فدا شدن در راه اهداف آماده بکنید ؛ طراحی شما نبایستی هیچ گونه تعصب شخصی در خصوص طرح ؛ رنگ و یا شیوه را القا نماید و بایستی تماماً با محوریت خدماتی که میخواهید ارائه دهید همخوان باشد .

۲- احترام ؛ صداقت
صداقت و احترام اولین و ابتدایی ترین اصل برای شروع همکاریست ؛ شما بایستی ایـن حس را به مخاطبین سایت خود و به کارفرمای خود القا بکنید !

۳- کمتر از کلمات بی ویژگی استفاده بکنید !
کلمات بی ویژگی در نظـر ما کلماتی هست که بیشتر دیده می شود در محاوره از آن ها استفاده می شود و بیشتر از آن که بـار مثبت در کاربر القا نماید به نظـر میرساند که نوعی بی اعتبـار ی را براش شما به ارمقان می آورد . بهتر از حرف هایی ایـن چنین ؛ استفاده از عکس های است . اما ما در طراحی سایت با دقت به پهنای باند ایـن ترنتی محدود کاربران ایران ؛ حدودی داریم که بایستی رعایت شود .

برای طراحی سایت ارزان کلیک کنید…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آبگرمکن، از مهمترین تجهیزات گرمایشی ضروری هر خانه

آبگرمکن، از مهمترین تجهیزات گرمایشی ضروری هر خانه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی نقش بسیار پر ...