خانه » پتروشیمی » نقش مردم قره خانلو در پتروشیمی بجنورد

نقش مردم قره خانلو در پتروشیمی بجنورد

نقش مردم قره خانلو در پتروشیمی بجنورد

index

رئیس هیات مدیره پتروشیمی خراسان شمالی در خصوص درخواست مردم روستایی قره خانلو برای استخدام بیکاران روستا در پتروشیمی خراسان گفت: حداقل حدود پنج درصد از کارکنان پتروشیمی اهل قره خان بندی هستند.

دکتر علی محقر روز پنجشنبه با اشاره به درخواست شماری از زنان روستای قره خان بندی بجنورد مبنی بر استخدام بیکاران این روستا درپتروشیمی خراسان افزود: کارخانه فعلی نسبت به ظرفیت تولیدش نیروی مازاد دارد واقعا جای افزایش نیرو ندارد.
وی با اشاره به اینکه همین سه چهار تا طرح از برکت مجلس سوم در شمال خراسان اجرا شد و به دنبال آن هستیم تا استان توسعه یابد تصریح کرد : حال هم که تمام همت و توان را گذاشته ایم که طرح دومی در پتروشیمی اجرا شود اما متاسفانه عوامل متعدد مانع کار می شوند .
وی تاکید کرد : با وجود مه کارشکنی ها هنوز با امید و توکل به خدا موضوع را رها نکرده ایم و انشاءالله به نتیجه هم خواهیم رسید.
محقر با اشاره به اینکه معضل بیکاری خاص قره خان بندی نیست همه کشور و بسیاری کشورهای حتی اروپائی گرفتار این مصیبت هستند خاطر نشان کرد: پتروشیمی بیش از ظرفیتش نیرو گرفته و نیت ما هم ایجاد یک طرح جدید حاضر ( طرح توسعه پتروشیمی خراسان )هستیم.
مجتمع پتروشیمی خراسان در ۱۷ کیلومتری شهر بجنورد مرکز خراسان شمالی قرار دارد که در سال ۷۵ به بهره برداری رسید که در راستای خصوصی سازی سهام آن به بخش های خصوصی و شبه خصوصی واگذار شد.
در چند سال اخیر بیشترین تولیدات این واحد صنعتی بخصوص کریستال ملامین آن به خارج از کشور صادر شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر

تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر |تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ...