خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بعضی واحدهای پتروشیمی بندر امام و پیشوا وارد مدار شدند

بعضی واحدهای پتروشیمی بندر امام و پیشوا وارد مدار شدند

بعضی واحدهای پتروشیمی بندر امام و پیشوا وارد مدار شدند

|بعضی واحدهای پتروشیمی بندر امام و پیشوا وارد مدار شدند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: واحدهای پشتیبانی هوا و همچنین اذت پتروشیمی بندرامام بعد از وقفه ای چند ساعته وارد مدار تولید شده و همچنین عملیات پیاده سازی و راه اندازی واحدهای دیگر نیز در حال انجام می باشد.

بر اثر افت فشار گاز و همچنین قطع برق مجتمع پتروشیمی بندر امام و پیشوا خمینی پیش از ظهر شنبه از مدار تولید خارج شد.
روابط عمومی پتروشیمی بندرامام عصر شنبه اعلام کرد، بعد از تثبیت شرایط عملیات ناشی از افت فشار گاز که منجر به قطع لحظه ای برق مجتمع شد ، هم اکنون کلیه واحدهای پشتیبانی هوا و همچنین اذت (آب ، برق و همچنین بخار ) در سرویس قرار گرفتند.
همچنین بنا به اطلاعیه صادره عملیات پیاده سازی و راه اندازی واحدهای تولیدی آن مجتمع پتروشیمی نیز بلافاصله آغاز شده می باشد و همچنین طبق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی تا ساعت ۱۷ امروز کلیه واحدهای بهره برداری در مدار تولید قرار خواهند گرفت .
 حدود ساعت ۱۱:۳۰ روز شنبه به علت کاهش افت فشار گاز ورودی مجتمع پتروشیمی بندرامام، واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف آن هم از مدار خارج شدند که آن روند موجب بدسوزی فلر و همچنین آلودگی هوای بندر امام و پیشوا شد.
پتروشیمی بندرامام تولید کننده مواد شیمیایی، آروماتیک ها و همچنین پلیمرها می باشد.
آن شرکت در سال شمسی ۱۳۵۲ از مشارکت شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و همچنین شرکت میتسویی تحت نام شرکت پتروشیمی ایران و همچنین ژاپن شکل گرفت، ولی در سال شمسی ۱۳۶۵ در پی کناره‌گیری شرکت میتسویی از پروژه ساخت مجتمع، کلیه سهام آن هم توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران خریداری و همچنین نام آن هم به شرکت پتروشیمی بندرامام تغییر پیدا کرد.

نوشته بعضی واحدهای پتروشیمی بندر امام و پیشوا وارد مدار شدند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

بعضی واحدهای پتروشیمی بندر امام و پیشوا وارد مدار شدند در تاریخ ۲ December 2018 | 12:15 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...