خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » فاز۲ پالایشگاه آبادان عوارض خود را به شهرداری پرداخت نمی کند

فاز۲ پالایشگاه آبادان عوارض خود را به شهرداری پرداخت نمی کند

فاز۲ پالایشگاه آبادان عوارض خود را به شهرداری پرداخت نمی کند

|فاز۲ پالایشگاه آبادان عوارض خود را به شهرداری پرداخت نمی کند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: شهردار آبادان از عدم پرداخت عوارض توسط مجریان پروژه فاز ۲ پالایشگاه به شهرداری خبر داد.

حسین حمید پور با گفتن آنکه عوارض آلایندگی مستلزم و نیاز پاسخگوی مستلزم و نیاز شهرستان نیست، گفت: شهرداری جهت پرداخت حقوق کارکنان و همچنین کارگرهای خود بودجه کافی در اختیار ندارد آن در حالی می باشد که بعضی دستگاه ها نیز از پرداخت عوارض آلایندگی به شهرداری سرباز می زنند.
او همچنین با گفتن آنکه تنها بخشی از حقوق عقب افتاده کارکنان شهرداری پرداخت شده می باشد، افزود: در بحث حقوق و همچنین مزایا، اولویت در پرداخت به ترتیب شامل حوزه خدماتی، شهری، آتش نشانی، کارمندی، مدیریتی و همچنین معاونتی می باشد.
شهردار آبادان اظهار کرد: انتظار می رود دستگاه های متنوع و گوناگون و مختلف با پرداخت به موقع عوارض خود به شهرداری، ما را در پرداخت به موقع حقوق کارکنان و همچنین کارگران یاری کنند.
حمیدپور با ناکافی خواندن مقدار و اندازه و میزان درآمدهای شهری از آن هم به عنوان مهمترین مشکل پیش رو شهرداری یاد کرد و همچنین گفت: از همکاران خود می خواهم تا با صبر و همچنین حوصله ما را در گذر از آن مشکل یاری کنند.
او همچنین با اشاره به پروژه فاز ۲ پالایشگاه آبادان افزود: به تا حال عوارض آلایندگی مرتبط به آن پروژه پرداخت نشده و همچنین با آنکه می توانیم از ادامه اجرای طرح جلوگیری کنیم ولی باید توجه داشت به دلیل ملی بودن آن هم، از انجام آن کار صرفه نظر کرده ایم.
طی این روزها کارگران نهاد ها و همچنین واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف شهرداری تحت عنوان آنچه عدم پرداخت حقوق، بیمه و همچنین مزایا نامیدند در مقابل شهرداری مرکزی بارها با تجمع خواستار رسیدگی عاجل مسئولان به رفع معظلات و مسائل و مشکلات خود شدند.

نوشته فاز۲ پالایشگاه آبادان عوارض خود را به شهرداری پرداخت نمی کند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

فاز۲ پالایشگاه آبادان عوارض خود را به شهرداری پرداخت نمی کند در تاریخ ۴ December 2018 | 10:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...