خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » افزایش راندمان مهم‌ترین رویکرد شرکت ملی حفاری ایران

افزایش راندمان مهم‌ترین رویکرد شرکت ملی حفاری ایران

افزایش راندمان مهم‌ترین رویکرد شرکت ملی حفاری ایران

|افزایش راندمان مهم‌ترین رویکرد شرکت ملی حفاری ایران از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مدیرعامل و همچنین ریاست هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: افزایش راندمان، رشد تزایدی متراژ و همچنین تعمیرات اساسی دستگاه‌ها و همچنین تجهیزات حفاری مهم‌ترین رویکرد آن نهاد می باشد.

سیدعبدالله موسوی در بازدید از دستگاه حفاری ۹۴ فتح در جمع کارکنان عملیاتی به مهم‌ترین رویکردهای شرکت ملی حفاری ایران اشاره کرد و همچنین گفت: افزایش راندمان، رشد تزایدی متراژ و همچنین تعمیرات اساسی دستگاه‌ها و همچنین تجهیزات حفاری مهم‌ترین رویکرد آن نهاد می باشد.

او همچنین افزود: تلاشگران عرصه صنعت حفاری در آن شرکت عزم و همچنین اراده غالب جهت ساخته یا ایجاد تحول درروند فعالیت‌های عملیاتی، فنی، تخصصی و همچنین پشتیبانی را جهت پیشبرد اهداف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و همچنین بلندمدت شرکت دارند.

او همچنین با اشاره به توانمندی‌های شرکت ازنظر تخصص و همچنین تعهد نیروهای انسانی به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه نهاد، برخورداری از دانش فنی و همچنین بهره‌گیری از ۷۳ دکل خشکی و همچنین دریایی، اظهار کرد: باوجوداین بنیه می‌قدرت اذعان داشت که آن شرکت می‌تواند همچنین و علاوه بر تقویت جایگاه خود در داخل، در بعد منطقه‌ای نیز درزمینهٔ صدور سرویس ها و خدمات در قسمت و بخش‌های عملیات حفاری و همچنین سرویس ها و خدمات یکپارچه فنی و همچنین مهندسی نقش برجسته‌ای در حوزه کشورهای خلیج‌فارس در تعامل با شرکت‌های پهناور و بزرگ خارجی داشته باشد.

موسوی از عنصر مهندسی، رعایت استانداردها و همچنین کنترل و همچنین نظارت به‌عنوان شاخص‌های اصلی راهبری یادکرد و همچنین گفت: کارهای اجرایی بایستی و حتما بر مبنای اصول مهندسی و همچنین بر اساس پروتکل الزامات کار با تائید HSE و همچنین بازرسی انجام می شود تا برآیند آن هم درروند افزایش راندمان در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف تأثیرگذار و همچنین ملموس باشد.

ریاست هیات‌مدیره شرکت ملی حفاری ایران، بهبود مستمر و همچنین استمرار بهبود را در ارائه سرویس ها و خدمات و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پیش رو مورد تأکید قرارداد و همچنین افزود: مدیران و همچنین مسئولان شرکت در رده‌های متنوع و گوناگون و مختلف بایستی و حتما تلاش خود را در جهت فرهنگ‌سازی، بالا بردن سطح آموزش‌ها و همچنین روزآمدی علوم تخصصی و همچنین به‌روز کردن تجهیزات و همچنین ابزارآلات معطوف کنند و همچنین در آن راستا همکاری با مراکز علمی و همچنین پژوهشی، شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین بهره بری و استفاده از تجربیات و همچنین پیشنهاد‌ها همکاران اثرگذار خواهد بود.

 او همچنین دیگربار بر اهتمام به رعایت الزامات و همچنین ضوابط تبیین شده صنعت نفت در موضوع ایمنی، بهداشت و همچنین محیط‌زیست (HSE) تأکید کرد و همچنین گفت:  بروز حوادث با توجه به ریسک بالای کار در صنعت حفاری اجتناب‌ناپذیر می باشد، ولی باید توجه داشت با رعایت دستورالعمل‌ها، دقت و همچنین بکار گیری قوانین تعریف‌شده دستوری در قسمت و بخش‌های عملیاتی، اجرایی، فنی، درون‌چاهی و همچنین جابجایی تجهیزات در به صفر رساندن حوادث و همچنین یا کاهش ضریب آن هم و همچنین پیشگیری از وقوع حادثه خیلی زیاد بااهمیت می باشد.

موسوی با اشاره به عمر دستگاه‌ها و همچنین تجهیزات و همچنین کار مستمر دکل‌ها گفت: به جهت جلوگیری از وقفه‌های احتمالی ناشی از اشکالات و همچنین معایب فنی و همچنین عملیاتی، توجه بیش‌ازپیش به تعمیرات اساسی و همچنین دوره‌ای (اورهال) دستگاه‌های حفاری و همچنین تجهیزات سرویس ها و خدمات فنی بایستی و حتما در ردیف اهم سرفصل کارها قرار گیرد تا شرکت بتواند سهم خود را در بازار کار داخلی ارتقاء بخشد و همچنین در وارد شدن به بازارهای خارجی استانداردهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را در اختیار داشته باشد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بازنگری در ساختار سازمانی باهدف چابک سازی نهاد و همچنین بهره بری و استفاده بهینه از داشته‌ها و همچنین نمایش دوره‌های آموزشی جهت تمامی کارکنان برحسب تعاریف شغلی و همچنین رشته‌های تخصصی را مهم توصیف کرد و همچنین افزود: بایستی و حتما از کارها و همچنین تصمیمات احساسی اجتناب و همچنین کاربر مبنای اصول مهندسی پیگیری می شود.

او همچنین توجه به قوه انسانی، تأمین نیازها، رضایتمندی کارکنان و همچنین تلاش در جهت ارائه سرویس ها و خدمات بهتر رفاهی، فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی  همسو با ساخته یا ایجاد باره‌های انگیزشی را در جهت افزایش بهره‌وری و همچنین شتاب بخشی در فرآیند کارها و همچنین ارائه کار کیفی،  مؤثر قلمداد کرد.

در بازدید از دستگاه حفاری سنگین  ۹۴ فتح در موقعیت منطقه صنعتی اهواز (کریت کمپ) که مدیران عملیات حفاری خشکی یک، سه ، چهار و همچنین دریا، روسای منطقه ها و مناطق و همچنین شماری از مسئولان قسمت و بخش‌های ستادی و همچنین کارکنان دستگاه حضور داشتند، حمیدرضا خوشایند قائم‌مقام مدیرعامل و همچنین محمد آل خمیس سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری گزارشی از حوزه عملیات شرکت ارائه کردند.

همچنین علی میرزاده؛ ریاست دستگاه ۹۴ فتح نیز ضمن ارائه گزارشی گفت: آن دستگاه که از شمار تازه ترین و جدیدترین دکل‌های حفاری ملکی شرکت ملی حفاری می باشد هم‌اکنون در حال حفر یک حلقه چاه توسعه‌ای در مخزن میدان نفتی اهواز می باشد.

نوشته افزایش راندمان مهم‌ترین رویکرد شرکت ملی حفاری ایران اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

افزایش راندمان مهم‌ترین رویکرد شرکت ملی حفاری ایران در تاریخ ۲ December 2018 | 12:02 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...