خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تجمع جوانان معترض به آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند مقابل فرمانداری بهبهان

تجمع جوانان معترض به آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند مقابل فرمانداری بهبهان

تجمع جوانان معترض به آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند مقابل فرمانداری بهبهان

|تجمع جوانان معترض به آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند مقابل فرمانداری بهبهان از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: جمعی از جوانان بهبهانی روز شنبه با حضور در مقابل ساختمان فرمانداری آن شهرستان خواستار رسیدگی به پرونده استخدامی های پالایشگاه بیدبلند و همچنین رفع ابهام از آزمون برگزار شده آن پالایشگاه شدند.

جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند۲ مدت هاست نسبت به آنچه بی عدالتی در نحوه نمایش آزمون و همچنین پذیرفته شدگان می خوانند، اعتراض داشته و همچنین خواستار رفع آن نواقص و همچنین ابهامات خواهند بود.
یکی از جوانان شرکت کننده در آن آزمون به ایرنا گفت: جوانان شهرستان بهبهان باوجود استعداد، با معضل بیکاری روبه رو خواهند بود، و همچنین با وجود ابهاماتی که در آن آزمون وجود داشت در آن هم شرکت کردیم و همچنین امیدوار بودیم سهم نیروهای بومی در استخدام آن پالایشگاه افزایش یابد.
م. شمس الدینی یکی دیگر از شرکت کنندگان در آن آزمون گفت: اکثرا و بیشتر سوالات آزمون استخدامی از سئوالات سخت کنکور ارشد ۹۵ و همچنین ۹۶ بود به طوریکه با مقایسه کارنامه های رتبه برتر آن هم ۲ سال شمسی نیز مشخص شد که حتی آنها نیز به تعداد بالایی از سئوالات سخت پاسخ نداده اند.
سعید محلی یکی دیگر از معترضان با نمایشی خواندن آن آزمون ادامه داد:پیگیری بسیاری جهت گرفتن کارنامه آزمون و همچنین دیدن درصدها انجام دادیم ولی باید توجه داشت از دادن کارنامه هم دریغ کردند و همچنین بعد از آن هم تعدادی از جوانان به تهران رفت و آمد و مراجعه کردند که در آنجا تنها به آنها گفته شد رتبه تو کمتر از حدمجاز بوده می باشد.
پیشتر فرماندار بهبهان در جمع آن معترضان گفته بود: اعتراضات مستدل و همچنین قابل استناد و همچنین مطالباتی که قابل پیگیری باشد را تا حصول پس نتیجه آن می شود که پیگیری خواهیم کرد.
محمد حری ادامه داد: اولویت ما در بحث اشتغال بکار‌گیری قوه بومی می باشد و همچنین همه تلاش خود را در آن راستا بکار بسته و همچنین خواهیم بست؛ طبق آخرین آمار استخراجی از پس نتیجه آن می شود که آزمون از مجموع پذیرفته شدگان ۴۱٫۴ قسمت و بخش بومی شهرستان بهبهان و همچنین ۲۹٫۶ قسمت و بخش بومی استان خوزستان و همچنین ۲۹ قسمت و بخش غیر بومی ، یعنی ۷۱ قسمت و بخش نیروهای پذیرفته شده در آزمون بومی بهبهان و همچنین خوزستان خواهند بود.
بخشی از اعتراضات نیز به سئولات آن آزمون بود که دانشگاه امیرکبیر به عنوان مجری برگزار کننده آن آزمون در جوابیه ای نوشته بود: آزمون استخدامی پالایشگاه گاز بید بلند خلیج فارس در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ در سلامت کامل و همچنین با کنترل فراوان انجام شد. در آن آزمون تعداد ۱۳هزارو ۱۳۸ فرد یا شخص ثبت نام کردند که حدود ۹هزار و همچنین ۵۰۰ فرد یا شخص از آن تعداد در آزمون مذکور شرکت کردند.
بر پایه آن اطلاعیه از آن تعداد هفت هزار و همچنین ۵۵۸ فرد یا شخص خوزستانی بوده که نزدیک به ۶۰ قسمت و بخش کل شرکت‌کنندگان را شامل می‌شوند که با توجه به ضریب امتیازات ویژه ۱٫۱۵ جهت خوزستان و همچنین ۱٫۳۰ جهت شهرستان بهبهان امکان پذیرش نیروهای بومی خیلی زیاد بالا می باشد.
آن دانشگاه در پاسخ به اعتراض جوانان مبنی بر سخت بودن تمام سئوالات و همچنین بهره بری و استفاده از سئوالات کنکور ۹۵ و همچنین ۹۶ آورده می باشد: درجه سختی در آزمون‌ها نسبی بوده و همچنین بسته به آنکه چه درصدی از سئوالات پاسخ داده می‌می شود و همچنین نمودار پاسخگویی سوالات به چه صورت می باشد با الگوریتم‌های استاندارد نمره تراز محاسبه می‌می شود.
در ادامه آمده می باشد: کلیه آن فرآیندها ماشینی بوده و همچنین جهت همه شرکت‌کنندگان به‌صورت یکسان اعمال می‌می شود از آن رو شرکت کنندگان تنها و فقط با یکدیگر مقایسه می‌شوند. همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که در اطلاعیه آزمون در وبسایت و مرکز خبرهای جدید شرکت منابع آزمون اعلام شده و همچنین خارج از منابع مذکور سئوال داده نشده می باشد.
مدیر روابط عمومی پالایشگاه ‘بیدبلند خلیج فارس’ پیشتر به ایرنا گفته بود: بعضی از اعتراضات به نحوه سئوالات آزمون بود که دانشگاه امیرکبیر به عنوان مرجع معتبر علمی که سابقه بسیاری در نمایش آزمون استخدامی دارد بایستی و حتما پاسخگوی نحوه طراحی سوالات باشد.
هدایت ا… درخشنده افزود: به معترضان گفته شد که درخواست خود را به صورت مکتوب به ما ارایه دهند تا مطالبات آنها بررسی کردن می شود.
پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس که تامین کننده میعانات گازی می باشد و همچنین در شهرستان بهبهان قرار دارد ۲۹ تیر امسال جهت جذب قوه کار موردنیاز اقدام به نمایش آزمون در ۲ شهرستان بهبهان و همچنین کلانشهر تهران کرد که بعد از اعلام نتایج آن آزمون، بعضی جوانان بومی بهبهان به نحوه نمایش آزمون، سئوالات و همچنین پذیرفته شدگان اعتراض کردند.
مقرر می باشد روز یکشنبه هفته جاری نشستی با حضور معترضان و همچنین مسئولان مربوطه در فرمانداری بهبهان پیرامون آن امر برگزار می شود.

نوشته تجمع جوانان معترض به آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند مقابل فرمانداری بهبهان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تجمع جوانان معترض به آزمون استخدامی پالایشگاه بیدبلند مقابل فرمانداری بهبهان در تاریخ ۱۶ December 2018 | 10:05 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...