خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » امضای ۱۹ تفاهمنامه سرمایه گذاری در بنادر ایران

امضای ۱۹ تفاهمنامه سرمایه گذاری در بنادر ایران

امضای ۱۹ تفاهمنامه سرمایه گذاری در بنادر ایران

|امضای ۱۹ تفاهمنامه سرمایه گذاری در بنادر ایران از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: با حضور رییس نهاد بنادر و همچنین دریانوردی تفاهم نامه ۱۹ قرارداد سرمایه گذاری قسمت و بخش خصوصی در بنادر ایران به امضا رسید.

آن قراردادها که در حاشیه مراسم گرامیداشت روز حمل و همچنین نقل امضا شده‌اند ارزشی به مبلغ هزار و همچنین هشتصد میلیارد تومان خواهند داشت.

طبق برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های گرفته شده ۷۱۷ میلیارد تومان در بندر امام و پیشوا خمینی ۳۳۵ میلیارد تومان در بندر انزلی ۳۳۲ میلیارد تومان در بندر چابهار ۱۰۳ میلیارد تومان در بندر بوشهر ۱۰۰ میلیارد تومان در بندر امیرآباد ۸۷ میلیارد تومان در بندر شهید رجایی و همچنین ۷۰ میلیارد تومان در بندرنوشهر سرمایه گذاری خواهد شد.

در آن مراسم محمدرضا رضایی‌کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس نیز به ایراد سخنانی پرداخت و همچنین از لزوم پیگیری طرح‌های توسعه محور در آب‌های ایران گفت: رییس نهاد بنادر نیز اعلام کرد که آن نهاد از حضور و همچنین سرمایه گذاری قسمت و بخش خصوصی درتمامی حوزه‌های دریایی استقبال می کند.

نوشته امضای ۱۹ تفاهمنامه سرمایه گذاری در بنادر ایران اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

امضای ۱۹ تفاهمنامه سرمایه گذاری در بنادر ایران در تاریخ ۱۹ December 2018 | 10:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...