خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ۱۰۸ کارگر اخراج شده شرکت لوله سازی بندرماهشهر در انتظار بیمه بیکاری باشند

۱۰۸ کارگر اخراج شده شرکت لوله سازی بندرماهشهر در انتظار بیمه بیکاری باشند

۱۰۸ کارگر اخراج شده شرکت لوله سازی بندرماهشهر در انتظار بیمه بیکاری باشند

|۱۰۸ کارگر اخراج شده شرکت لوله سازی بندرماهشهر در انتظار بیمه بیکاری باشند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: نماینده بندرماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان درمجلس گفت: ۱۰۸ کارگر اخراج شده شرکت لوله سازی بندرماهشهر در انتظار بیمه بیکاری باشند.

علی گلمرادی اظهار داشت: شرکت لوله‌سازی بخاطر آنکه اقتدار و قدرت فروش محصولات و همچنین تولیدات خود را نداشته و همچنین براساس ادعایی که مدیران و همچنین مسئولان آن شرکت نموده اند عملا قسمت و بخش تولید آن شرکت تعطیل شده می باشد؛ آن شرکت نیت و اراده بستن قراردادی سه ساله تحت عنوان تولیدکننده داخلی را داشته تا بتواند چرخه تولید خود را فعال نگه دارد.

او همچنین افزود: شرکت لوله‌سازی بندرماهشهر قرارداد سه ساله خود را به دلیل عدم تامین ضمانت نامه‌های بانکی که مرتبط با یکی از بانک‌ها بوده را نتوانسته منعقد کند و همچنین در پس نتیجه آن می شود که آن هم‌ها از امضای آن قرارداد کلان که تولید لوله جهت شرکت نفت بوده؛ محروم خواهند بود.

نماینده شهروندان و مردم شهر بندرماهشهر، امیدیه و همچنین هندیجان در مجلس گفتن کرد: روز قبل با استاندار خوزستان، مدیران شرکت لوله‌سازی بندرماهشهر و همچنین مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندرماهشهر صحبت کردم و همچنین همه قول دادند که همت خود را جهت حل آن مشکل جزم کرده تا مشکلی جهت اشتغال آن کارگران پیش نیاید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مدیران شرکت لوله سازی بندرماهشهر مدعی خواهند بود به خاطر آنکه کارگران آسیب نبینند همه پیگیری‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت بهره بری و استفاده آن کارگران از بیمه بیکاری را انجام می‌دهند و همچنین تا تیرماه سال شمسی بعدی که آن شرکت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ غیره ای دارند کارگران بایستی و حتما از بیمه بیکاری بهره بری و استفاده کنند و همچنین تیر ماه سال شمسی بعدی مجددا به کسب و کار خود بازگردند.

او همچنین خاطرنشان کرد: ما نباید در مورد بهره بری و استفاده کارگران از بیمه بیکاری ریسک کرده و همچنین همه جوانب را بایستی و حتما در نظر بگیریم یعنی هم شرکت دخل و درآمد و همچنین تولیداتی داشته و همچنین هم کارگران بیکار نباشند لذا بنده به استاندار تاکید کردم که به جد پیگیر آن موضوع باشند و همچنین قرار شد استاندار خوزستان با مدیران آن شرکت رایزنی کرده تا پس نتیجه آن می شود که‌ای حاصل می شود.

نوشته ۱۰۸ کارگر اخراج شده شرکت لوله سازی بندرماهشهر در انتظار بیمه بیکاری باشند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

۱۰۸ کارگر اخراج شده شرکت لوله سازی بندرماهشهر در انتظار بیمه بیکاری باشند در تاریخ ۲۹ December 2018 | 3:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...