خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ادامه پیگیری‌ها جهت آزادی ۷ کارگر بازداشتی فولاد اهواز

ادامه پیگیری‌ها جهت آزادی ۷ کارگر بازداشتی فولاد اهواز

ادامه پیگیری‌ها جهت آزادی ۷ کارگر بازداشتی فولاد اهواز

|ادامه پیگیری‌ها جهت آزادی ۷ کارگر بازداشتی فولاد اهواز از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: محمدعلی جداری فروغی از ادامه پیگیری‌ها جهت آزادی کارگران تیم ملی فولاد اهواز خبر داد.

محمدعلی جداری فروغی (وکیل بعضی کارگران تیم ملی فولاد ایران) در تماس با روزنامه نویس و خبرنگار ایلنا، در ارتباط با آزادی ۷ کارگر بازداشتی آن مجتمع گفت: تا آن لحظه هنوز هیچیک از آن کارگران آزاد نشده‌اند.

او همچنین با تاکید بر قوانین و قانونی و همچنین صنفی بودن خواسته‌های کارگران تیم ملی فولاد افزود: معظلات و مسائل و مشکلات آن کارگران بایستی و حتما با تعامل سازنده و همچنین گفتگو حل می شود. امیدوارم شرایط آزادی آنان هرچه سریعتر فراهم می شود.

آن وکیل دادگستری در ادامه به اوضاع یکی از موکلان خود، بهزاد علیخانی، پرداخت و همچنین گفت: روز قبل با خانواده‌ی آن کارگر بازداشتیِ فولاد اهواز ملاقات و همچنین گفتگو داشتم و همچنین قرار شد امروز (هشتم دی ماه) خانواده به دادسرا رفت و آمد و مراجعه کنند. در مراجعات آن خانواده به آنها نقل شده پرونده علیخانی در حال حاضر در حال رسیدگی می باشد و همچنین بعد از پایان رسیدگی، در مورد آزادی ایشان اراده و تصمیم راسخ‌گیری خواهد شد.

جداری فروغی با تاکید مجدد بر وعده‌های مقامات، مسئولان و همچنین نمایندگان مجلس، خواستار آزادی سریعتر ۷ کارگر بازداشتی فولاد اهواز شد و همچنین اظهار داشت: خانواده‌های کارگران بازداشتی نگران خواهند بود و همچنین امیدوارم به نگرانی آن خانواده‌ها به سرعت خاتمه داده می شود.

در جریان تجمعات کارگران تیم ملی فولاد ایران، بیش از ۲۸ کارگر بازداشت شدند که همه آنها به جز ۷ فرد یا شخص، با قید کفالت آزاد شده‌اند.

نوشته ادامه پیگیری‌ها جهت آزادی ۷ کارگر بازداشتی فولاد اهواز اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

ادامه پیگیری‌ها جهت آزادی ۷ کارگر بازداشتی فولاد اهواز در تاریخ ۲۹ December 2018 | 3:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...