خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه در بندر امام و پیشوا با حضور وزیر راه

آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه در بندر امام و پیشوا با حضور وزیر راه

آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه در بندر امام و پیشوا با حضور وزیر راه

|آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه در بندر امام و پیشوا با حضور وزیر راه از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: با حضور وزیر راه و همچنین شهرسازی عملیات اجرایی سه پروژه در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) آغاز شد.

روز چهارشنبه ۲۶ دی ماه با حضور محمد اسلامی عملیات اجرایی احداث کارخانه بایواتانول سوختی از غلات و همچنین احداث کارخانه فرآوری و همچنین غنی‌سازی دانه روغنی سویا در بندر امام و پیشوا خمینی (ره) آغاز شد.

کارخانه بایواتانول سوختی از غلات با سرمایه گذاری شرکت “آبادانی گستر تهران” به ارزش ۵۴۶۰ میلیارد ریال با هدف ساخته یا ایجاد ارزش افزوده از غلات و همچنین تولید سوخت پاک احداث خواهد شد و همچنین باره اشتغال را جهت ۹۵ فرد یا شخص فراهم می کند.

کارخانه فرآوری و همچنین غنی‌سازی دانه روغنی سویا با سرمایه گذاری شرکت “صنعت سازان شاداب جی” با هدف ساخته یا ایجاد و همچنین استقرار صنایع تولیدی و همچنین ارزش افزوده مرتبط با غلات و همچنین ساخته یا ایجاد شهرستان لجستیک غلات در آن مجتمع پهناور و بزرگ بندری به ارزش ۱۲۱ میلیارد ریال و همچنین ساخته یا ایجاد ۴۰ فرصت شغلی جدید احداث می می شود.

همچنین با حضور وزیر راه و همچنین شهرسازی اجرای پروژه تعمیرات اساسی جاده دسترسی مجتمع بندری امام و پیشوا خمینی(ره) با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال و همچنین با هدف مرمت و همچنین بهسازی آن مسیر دسترسی مهم و همچنین با ساخته یا ایجاد ۶۵ فرصت شغلی آغاز شد.

نوشته آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه در بندر امام و پیشوا با حضور وزیر راه اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه در بندر امام و پیشوا با حضور وزیر راه در تاریخ ۱۷ January 2019 | 7:57 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...