خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ۹قراردادنفتی به ارزش یک میلیارددلاربا شرکت های ایرانی امضاشد

۹قراردادنفتی به ارزش یک میلیارددلاربا شرکت های ایرانی امضاشد

۹قراردادنفتی به ارزش یک میلیارددلاربا شرکت های ایرانی امضاشد

|۹قراردادنفتی به ارزش یک میلیارددلاربا شرکت های ایرانی امضاشد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: وزارت نفت ۹ قرارداد نگهداشت و همچنین افزایش قدرت تولید میدان های نفتی به ارزش یک میلیارد دلار را با شرکت های داخلی امضا کرد.

  آیین امضای آن قراردادها عصر روز سه شنبه با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت و همچنین مدیران ارشد صنعت نفت در مرکز همایش های وزارت نفت برگزار شد.
شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب و همچنین شرکت نفت منطقه ها و مناطق مرکزی ایران ۹ قرارداد از مجموعه قراردادهای طرح نگهداشت و همچنین افزایش قدرت تولید نفت را امضا کردند.
شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفت‎خیز جنوب جهت پروژه‎های کبود، گچساران خامی، لالی آسماری، نرگسی، منصوری آسماری و همچنین رامشیر با پنج شرکت ایرانی قرارداد امضا کرد.
قرارداد پروژه‎های دانان، سعادت‎آباد و همچنین نفت‎شهرستان نیز بین شرکت نفت منطقه ها و مناطق مرکزی ایران و همچنین سه شرکت ایرانی امضا شد.
طرح نگهداشت و همچنین افزایش قدرت تولید در میدان‌های نفتی در دست بهره‌برداری کشور شامل ۳۳ بسته کاری با پیش‎بینی بیش از ۶ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در طول سه سال شمسی تعریف شده می باشد.
آن طرح ملی که با هدف بهره‎مندی از قدرت شرکت‌‏های ایرانی و همچنین اشتغال‌زایی در دستور کار قرار گرفته، شامل ۲۹ پروژه در قسمت و بخش خشکی و همچنین چهار پروژه در قسمت و بخش فراساحل می‎می شود.
آن پروژه‎ها با میانگین سرمایه‌گذاری حدود ۲۲۰ میلیون دلار و همچنین در محدوده جغرافیایی هفت استان نفت‌خیز کشور (خوزستان، بوشهر، فارس و همچنین هرمزگان، کرمانشاه، ایلام و همچنین کهگیلویه و همچنین بویر احمد) اجرا خواهد شد.
پیش‎بینی می‌می شود با اجرای آن طرح ها تولید نفت خام کشور به‌روش میانگین حدود ۳۰۰ هزار بشکه در روز افزایش یابد که اضافه دخل و درآمد هر روز خدا ۱۴میلیون دلار را در پی خواهد داشت.

نوشته ۹قراردادنفتی به ارزش یک میلیارددلاربا شرکت های ایرانی امضاشد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

۹قراردادنفتی به ارزش یک میلیارددلاربا شرکت های ایرانی امضاشد در تاریخ ۲۲ January 2019 | 10:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...