خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » چند حساب شرکت نفت به دلیل پرداخت نشدن حق آلایندگی مسدود شد

چند حساب شرکت نفت به دلیل پرداخت نشدن حق آلایندگی مسدود شد

چند حساب شرکت نفت به دلیل پرداخت نشدن حق آلایندگی مسدود شد

|چند حساب شرکت نفت به دلیل پرداخت نشدن حق آلایندگی مسدود شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: دست یار برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین توسعه منابع انسانی شهرداری اهواز گفت: بعضی حساب های شرکت نفت به دلیل پرداخت نشدن حق آلایندگی به شهرداری اهواز مسدود شد.

ابراهیم نوشادی افزود: آن بستن حساب ها به دلیل پرداخت نشدن حدود هفت هزار میلیارد ریال حق آلایندگی به شهرداری اهواز در سال شمسی ۹۳ بوده می باشد.
او همچنین ادامه داد: بزرگترین مشکل کنونی شهرداری اهواز محدودیت منابع درآمدی می باشد به همین دلیل می قدرت با پیگیری پرداخت حق آلایندگی صنایع، بخشی از آن معظلات و مسائل و مشکلات را برطرف کرد.
نوشادی گفت: باتوجه به نزدیکی به پایان سال شمسی، شهرداری اهواز بایستی و حتما حدود یکهزار میلیارد ریال حقوق و همچنین مطالبات به کارکنان و همچنین کارگران پرداخت کند؛ تامین آن مبلغ از محل منابع درآمدی شهرداری اهواز سخت می باشد از آن رو انتظار می رود با پیگیری افراد شورای شهرستان و همچنین مجموعه مدیریتی استان بخشی از آن بدهی توسط شرکت نفت پرداخت می شود.
او همچنین افزود: پرداخت حق آلایندگی یک مساله توافقی می باشد و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که با مسئولان شرکت نفت جهت نحوه پرداخت آن هم رایزنی می شود، اگرچه روند گرفتن حق آلایندگی بر عهده نهاد مسائل مالیاتی می باشد ولی باید توجه داشت می قدرت با رایزنی متنوع و گوناگون و مختلف آن روند را تسریع کنیم.
مدیرروابط عمومی شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب با اثبات و یا تایید آن خبر گفتن کرد: از طریق نهاد مسائل مالیاتی و همچنین سایر دستگاه های مربوطه درحال رایزنی جهت حل آن مساله هستیم و همچنین در یک هفته بعدی در آن خصوص اراده و تصمیم راسخ گیری می می شود.
طبق قانون مالیات بر ارزش افزوده دستگاه های آلاینده که توسط نهاد حفاظت محیط زیست شناسایی شده اند، بایستی و حتما یک قسمت و بخش از فروش خود را به شهرداری بدهند تا در حوزه فضای سبز و همچنین سایر مسایل محیط زیستی هزینه می شود.
دستگاه های آلاینده شامل بعضی تعهدات و همچنین مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی در قبال شهرستان خواهند بود که بایستی و حتما به آن هم عمل کنند آن شرکت ها بایستی و حتما سهم خود را در بالا بردن کیفیت محیط زندگی در شهرستان بپردازند.

نوشته چند حساب شرکت نفت به دلیل پرداخت نشدن حق آلایندگی مسدود شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

چند حساب شرکت نفت به دلیل پرداخت نشدن حق آلایندگی مسدود شد در تاریخ ۹ February 2019 | 11:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...