خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » محاسبه ۸۰۰میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت جهت خوزستان

محاسبه ۸۰۰میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت جهت خوزستان

محاسبه ۸۰۰میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت جهت خوزستان

|محاسبه ۸۰۰میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت جهت خوزستان از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: استاندار خوزستان با تأکید بر آنکه اهواز بایستی و حتما سیمای کلانشهر داشته باشد از محاسبه ۸۰۰ میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت جهت خوزستان در سال شمسی ۹۳ خبر داد.

غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه های بلوار شهیدان خادم سیدالشهدا و همچنین پل ولایت اهواز با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: هنگام و زمانی که دست خداوند تبارک و تعالی حامی باشد با عزت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می گیریم و همچنین جهت بعدی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی می‌کنیم تا همه معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین مسائل مسیر توسعه و همچنین ابادانی را طی کنیم.

او همچنین افزود:  ما ‌۲۰ سال شمسی خشکسالی شدید طی کردیم و همچنین یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های آمریکا جهت ندیدن جشن ۴۰ سالگی همین خشکسالی ها بود ولی باید توجه داشت خداوند تبارک و تعالی رحمت خود را با آن بارندگی ها عنایت کرد.

شریعتی گفتن کرد: شهروندان و مردم شهر کشور ما ۴۰ سال شمسی می باشد که هزینه های استقلال طلبی را می دهند که آن امر موجب شد همه علیه کشور بسیج شوند و همچنین هشت سال شمسی جنگ را تحمیل کنند و همچنین انواع تحریم‌ ها و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات  به وجود آورند ولی باید توجه داشت آن که زمام مسائل خودمان را به دست بگیریم دستاورد کمی نیست.

استاندار خوزستان تصریح کرد: ۴۰ سال شمسی می باشد که دست دشمنان از کشوری که در قلب دنیا می باشد و همچنین بیشترین ذخایر نفت و همچنین گاز را دارد قطع شده می باشد ولی باید توجه داشت همه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی ها و همچنین دسیسه ها جهت زمین گیر کردن کشور می باشد؛ آن گفته ها به معنی آن نیست که کوتاهی وجود ندارد. در کار ما هم خطا و همچنین اشتباه می باشد بایستی و حتما اصلاح کنیم و همچنین مسیری که بایستی و حتما طی می شود با رهنمودهای رهبری و همچنین امام و پیشوا با تدبیر و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی طی می کنیم؛ سختی ها را تا حد ممکن تسهیل می کنیم تا از پیچ های سخت مثل قبل عبور کنیم.

شریعتی با تأکید بر آنکه وظیفه ما خدمتگزاری به شهروندان و مردم شهر می باشد، گفت: بایستی و حتما جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات گام ‌برداریم؛ اختلاف سلیقه و همچنین انتقاد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد و همچنین سبب اصلاح  مسائل می می شود ولی باید توجه داشت نزاع و همچنین تفرقه افکنی جز گسترش معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین توقف کارها راه به جایی نمی برد.

او همچنین با گفتن آنکه پروژه پل ولایت جهت خدمت به شهروندان و مردم شهر، تسهیل کارها و همچنین رفع محروم و بی بهره و همچنین از بن بست خارج کردن منطقه ها و مناطق محروم و همچنین در عین حال خلق ثروت در آنها می باشد، اظهار کرد: بهره برداری از آن پروژه گره ترافیکی را باز و همچنین به توازن منطقه کمک می کند آن مدل کارها کارهای زیرساختی می باشد نگهداری شرایط و همچنین وضع موجود و همچنین مسائل و همچنین اصلاح و همچنین توسعه عدالت محورانه وظیفه ما می باشد.

استاندار خوزستان ادامه داد: گاهی گلایه می کنیم بعضی منطقه ها و مناطق عوارض نمی دهند؛ بایستی و حتما باره ساخته یا ایجاد دخل و درآمد را در آن منطقه ها و مناطق فراهم و همچنین بعد نسبت به اخذ عوارض اقدام کنیم.

شریعتی با تأکید بر آنکه نگهداری شهرستان بایستی و حتما در دستور کار باشد، گفت: بایستی و حتما شرایطی فراهم می شود که هر منطقه شهری شهرداری اهواز دخل و درآمد حاصل می شود و همچنین جهت هر منطقه هزینه می شود

او همچنین افزود: اهواز بایستی و حتما سیمای کلانشهری پیدا کند و همچنین شاخص های کلانشهری داشته  که آن امر به دست ما مدیران میسر می می شود.

استاندار خوزستان با گفتن آنکه در قبل عوارض آلایندگی تنها از یک قسمت و بخش پرداخت شده به منطقه ها و مناطق نفتخیز محاسبه می شد، عنوان کرد: ما گفتیم بایستی و حتما یک قسمت و بخش از تولید باشد و همچنین به نتایج خوبی رسیدیم؛ در همین راستا تنها عوارض آلایندگی خوزستان در سال شمسی ۹۳ بدون محاسبه جرایم، ۸۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شد که سهم عمده ای از آن هم جهت شهرداری اهواز می باشد و همچنین آن دخل و درآمد مغفول مانده بود.

استاندار خوزستان اظهار کرد: در حال حاضر مراحل اداری و همچنین حقوقی آن کار انجام شده می باشد و همچنین وزیر نفت گلایه ‌ای به وزیر اقتصاد داشت ولی باید توجه داشت وزیر اقتصاد عنوان کرد که آن حق قوانین و قانونی می باشد. همچنین حق آلایندگی سال شمسی ۹۴ نیز در حال محاسبه می باشد انتظار می‌ رود با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ ریزی دخل و درآمد شهری در اهواز افزایش یابد و همچنین جهت عمران و همچنین زیرساخت شهری هزینه می شود.

شریعتی در ادامه سخنان خود به هماهنگی های گرفته شده جهت اجرای پروژه پل ولایت اشاره کرد و همچنین گفت: هماهنگی آن پروژه از اجری آن هم زمان بیشتری برده می باشد آنکه نیروهای مسلح را قانع کنید تا آن پروژه از کنار یا وسط پادگان عبور کند کار کوچکی نیست که از لطف مقام معظم رهبری در آن باره نیز تشکر می‌ کنیم.

او همچنین ادامه داد: شرکت نفت نیز همکاری خوبی در اجرای آن پروژه داشته می باشد ولی باید توجه داشت در خصوص بستن یکی از مسیرهای منتهی به آن پل حساسیت هایی دارد که بایستی و حتما طی جلسه ای مسیری که اکنون بسته می باشد حساسیت های نفت را لحاظ کرده و همچنین مسیر را بازگشایی کنیم تا همه هزینه و همچنین سرمایه‌ گذاری آن پروژه به روش کامل قابل بهره بری و استفاده باشد.

شریعتی تصریح کرد: همچنین و علاوه بر آن انتظار می ‌رود مسیر پل نهم نیز به مرحله اجرا برسد که در آن راستا احتمال دارد عرشه آن هم یک تا دو هفته دیگر به پایان برسد.

استاندار خوزستان با اشاره به تکمیل پل شهید بندر، گفت: پروژه زردشت و همچنین زیرگذر جانباز نیز در اهواز به خوبی در حال پیشرفت خواهند بود.

نوشته محاسبه ۸۰۰میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت جهت خوزستان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

محاسبه ۸۰۰میلیارد تومانی عوارض آلایندگی نفت جهت خوزستان در تاریخ ۱۰ February 2019 | 11:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...