خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » حقوق فعلی کارگران کفاف ۲۹ قسمت و بخش هزینه‌های آن هم‌ها را می‌دهد

حقوق فعلی کارگران کفاف ۲۹ قسمت و بخش هزینه‌های آن هم‌ها را می‌دهد

حقوق فعلی کارگران کفاف ۲۹ قسمت و بخش هزینه‌های آن هم‌ها را می‌دهد

|حقوق فعلی کارگران کفاف ۲۹ قسمت و بخش هزینه‌های آن هم‌ها را می‌دهد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: عضو هیأت مدیره مجمع عالی کارگران ایران با گفتن آنکه حقوق تنها ۲۹ قسمت و بخش از هزینه‌های معشیت کارگران را پوشش می‌دهد، گفت: اقتدار و قدرت خرید کارگران زیر ۳۰ قسمت و بخش می باشد و همچنین نوسانات نرخ محصولات اساسی در بازار به شکلی می باشد که حقوق کارگران کفاف تامین آن اقلام را نمی‌دهد.

محمدرضا راهداری‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به اهمیت حفظ اقتدار و قدرت خرید کارگران اظهار کرد: اکنون هر تصمیمی در بحث افزایش مزد کارگران در شورای عالی کار گرفته می شود، شامل سال شمسی بعدی خواهد شد و همچنین با توجه به آنکه در روزهای پایان سال شمسی و همچنین عید نوروز قرار داریم، دگرگونی و تغییری در مزد کارگران به وجود نخواهد آمد.

او همچنین افزود: در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی کشور، حقوق تنها ۲۹ قسمت و بخش از هزینه‌های معیشت کارگران را پوشش می‌دهد و همچنین عملا افزایش حقوق اثر چندانی بر حل معظلات و مسائل و مشکلات کارگران نخواهد داشت و همچنین به هر مقدار و اندازه و میزان که حقوق افزایش پیدا کند معظلات و مسائل و مشکلات کارگران همچنان پابرجا خواهد بود.

عضو هیأت مدیره مجمع عالی کارگران ایران با گفتن آنکه بایستی و حتما توازن اقتدار و قدرت خرید کارگران نسبت به بازار حفظ می شود، تصریح کرد: بایستی و حتما قیمت و نرخ ها به خصوص نرخ اقلام و همچنین کالاهای اساسی مورد مستلزم و نیاز شهروندان و مردم شهر در بازار به ثباتی برسد تا کارگران بتوانند نسبت به تامین آن اقلام ضروری اقدام کنند. نوسانات قیمت و نرخ ها در بازار به شکلی می باشد که حقوق کارگران کفاف تامین آن اقلام را نمی‌دهد.

راهداری زاده با اشاره به آنکه اقتدار و قدرت خرید کارگران زیر ۳۰ قسمت و بخش می باشد، عنوان کرد: در صورتی که حکومت تعهدات حاکمیتی خود را در بحث کارگاه‌های تولیدی اجرا کند، قطعا فشار از روی کارفرما برداشته خواهد شد و همچنین شرایط جهت افزایش مزد نیز فراهم می‌می شود.

او همچنین ادامه داد: با توجه به آن‌که نرخ اقلام اساسی همچنان در بازار بالا می باشد، قدرت خرید کارگران به شدت پایین آمده می باشد و همچنین آن هم‌ها نمی‌توانند به راحتی زندگی هر روز خدا خود را سپری کنند و همچنین کالای اساسی مورد مستلزم و نیاز خود و همچنین خانواده خود را تامین کنند.

نوشته حقوق فعلی کارگران کفاف ۲۹ قسمت و بخش هزینه‌های آن هم‌ها را می‌دهد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

حقوق فعلی کارگران کفاف ۲۹ قسمت و بخش هزینه‌های آن هم‌ها را می‌دهد در تاریخ ۱۲ February 2019 | 9:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...