خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » آبروریزی در دفتر وزیر نفت/ وارد شدن نهاد امنیتی و همچنین سکته فرد نزدیک به وزیر

آبروریزی در دفتر وزیر نفت/ وارد شدن نهاد امنیتی و همچنین سکته فرد نزدیک به وزیر

آبروریزی در دفتر وزیر نفت/ وارد شدن نهاد امنیتی و همچنین سکته فرد نزدیک به وزیر

|آبروریزی در دفتر وزیر نفت/ وارد شدن نهاد امنیتی و همچنین سکته فرد نزدیک به وزیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: عضو کمیسیون انرژی مجلس با گفتن آنکه مسئولان دفتر وزیر از مراجعان به دفتر مبالغی گرفتن می‌کردند، گفت: فرد نزدیک به زنگنه بعد از شنیدن حضور نیروهای امنیتی در دفتر وزیر سکته کرد.

هدایت‌الله خادمی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری منزل و خانه ملت درخصوص پشت پرده اتفاقات عجیب دفتر وزیر نفت و همچنین وارد شدن یک نهاد امنیتی به تحولات دفتر زنگنه، گفت: طبق شنیده‌ها در دفتر وزیر نفت جهت قوه‌های خدماتی حسابی باز شده می باشد و همچنین مسئولان دفتر آقای زنگنه از رفت و آمد و مراجعه‌کنندگان، اشخاص شامل قرارداد با وزارت نفت، موسسان شرکت‌های نفتی و همچنین گازی و همچنین… درخواست واریز مبلغی به حساب نیروهای خدماتی جهت انجام کارشان را داشتند و همچنین در ادامه نیروهای خدماتی آن مبالغ واریزی به حساب‌شان را تحویل مسئولان دفتر آقای زنگنه می‌دادند و همچنین حتی آنجا جهت آن کار دستگاه کارتخوان گذاشته بودند.

مسئولان دفتر وزیر با چه توجیهی از مراجعان دفتر زنگنه مبالغی گرفتن می‌کردند؟

نماینده شهروندان و مردم شهر ایذه و همچنین باغملک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظاهرا مسئولان دفتر زنگنه با آن توجیه که تیم های واسطه‌ای جهت انجام کار تو تشکیل می‌می شود و همچنین وجه دریافتی نیز جهت انجام کار توسط آن هم تیم‌ها می باشد، از مراجعان درخواست کشیدن کارت می‌کردند.

احتمالا نیروهای خدماتی وادار به باز کردن حساب شده‌اند

او همچنین اضافه کرد: احتمالا نیروهای خدماتی از اصل آن جریان بی‌خبر بوده و همچنین یا مجبور و همچنین وادار به باز کردن حسابی جهت واریز وجوه دریافتی از رفت و آمد و مراجعه‌کنندگان، اشخاص شامل قرارداد با وزارت نفت، موسسان شرکت‌های نفتی و همچنین گازی و همچنین… شده‌اند.

فرد نزدیک به زنگنه بعد از شنیدن حضور نیروهای امنیتی در دفتر وزیر سکته کرد

خادمی همچنین خبر داد: یکی از مسئولان دفتر وزیر نفت که گویا ارتباط خوبی نیز با آقای وزیر دارد و همچنین از دفتر وزیر به شرکتی در ترکیه رفت و همچنین آمد داشته، بعد از شنیدن خبر حضور نیروهای امنیتی در دفتر وزیر و همچنین بازجویی از کارکنان سکته کرده و همچنین راهی بیمارستان شده می باشد.

بایستی و حتما فرصت داد تا از جزئیات آن ماجرا دقیق‌تر و همچنین پرده‌برداری می شود

آن نماینده مجلس ادامه داد: با توجه به آنکه نهادهای نظارتی وارد موضوع شده‌اند بایستی و حتما فرصت داد تا از جزئیات آن ماجرا دقیق‌تر پرده‌برداری می شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مدت زمان انجام آن اقدام در دفتر وزیر نفت و همچنین مقدار و اندازه و میزان رقم دریافتی ابراز بی‌اطلاعی کرد.

نوشته آبروریزی در دفتر وزیر نفت/ وارد شدن نهاد امنیتی و همچنین سکته فرد نزدیک به وزیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

آبروریزی در دفتر وزیر نفت/ وارد شدن نهاد امنیتی و همچنین سکته فرد نزدیک به وزیر در تاریخ ۱۷ March 2019 | 4:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...