خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نمایش مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر

نمایش مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر

نمایش مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر

|نمایش مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: دکتر اسداله غلامپور امروز به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر طی مراسمی با حضور مدیران و همچنین روسای شرکت پتروشیمی امیرکبیر معارفه شد.

روز دوشنبه مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر با حضور مدیران و همچنین روسای واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف مجتمع برگزار و همچنین طی آن هم مدیر عامل جدید آن شرکت جناب آقای دکتر غلامپور با تقدیر و همچنین تشکر از جناب آقای مهندس سید جواد سلیمانی مدیر عامل سابق و همچنین مهندس سعید سلیمانی جهت دوره سرپرستی شرکت، با برشمردن اهداف در سال شمسی ۹۸ مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب را رشد سطح تولید تا حداقل ۸۵ قسمت و بخش ظرفیت اعلام کردند، ایشان همچنین حفظ و همچنین ارتقاء جایگاه نیروهای متخصص و همچنین توانمند شرکت را سرلوحه برنامه جذاب و جالب و خوب دیگر خود در سال شمسی ۹۸ به عنوان هدفی مهم بر شمردند.

دکتر اسداله غلامپور عضو موظف هیئت مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر روز قبل با حکم محمدعلی سهمانی مدیرعامل بانک رفاه به عنوان مدیرعامل آن شرکت منصوب شد.

دکتر غلامپور از رزمندگان دفاع مقدس و همچنین از مدیران خوزستانی ، با سابقه چندین سال شمسی عضویت در هیئت مدیره مجموعه های پهناور و بزرگ اقتصادی را در کارنامه خود دارد.

نوشته نمایش مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

نمایش مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۱۸ March 2019 | 10:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...