خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ابتکار پالایشگاه بیدبلند در سرویس ها و خدمات رسانی به سیل زدگان؛

ابتکار پالایشگاه بیدبلند در سرویس ها و خدمات رسانی به سیل زدگان؛

ابتکار پالایشگاه بیدبلند در سرویس ها و خدمات رسانی به سیل زدگان؛

|ابتکار پالایشگاه بیدبلند در سرویس ها و خدمات رسانی به سیل زدگان؛ از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: محموله بسته های حمایتی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با اولویت کمک به بانوان و همچنین کودکان به منطقه ها و مناطق سیل زده ارسال شد.

به به گفته روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس، همگام با همیاری و همچنین همدلی شهروندان و مردم شهر شریف و همچنین نوع دوست ایران اسلامی محموله اقلام حمایتی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با محوریت و همچنین اولویت حمایت از «بانوان»و همچنین «کودکان» به منطقه ها و مناطق سیل زده ارسال شد.

بر پایه آن به گفته با توجه به نیازهای ضروری بانوان و همچنین کودکان در معرض آسیب های سیل های اخیر در کشور بسته های ویژه شامل نوار بهداشتی،دستمال مرطوب،۲۰ قلم انواع داروهای مورد مستلزم و نیاز،شیر خشک،سرلاک،پوشینه کودک،جوراب کودک، شلوار گرم،حوله و همچنین کلاه،بسته های غذایی،شیر پاستوریزه مدت دار و همچنین ۴۰۰بسته فرهنگی و همچنین تفریحی و سرگرم شدن ویژه کودکان شامل کتاب داستان،دفتر نقاشی و همچنین مداد رنگی تهیه و همچنین با همکاری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به منطقه ها و مناطق سیل زده استان های لرستان،گلستان و همچنین خوزستان ارسال شد.

نوشته ابتکار پالایشگاه بیدبلند در سرویس ها و خدمات رسانی به سیل زدگان؛ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

ابتکار پالایشگاه بیدبلند در سرویس ها و خدمات رسانی به سیل زدگان؛ در تاریخ ۴ April 2019 | 9:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...