خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اولین جلسه هم اندیشی واحد‌های بهره برداری و همچنین HSE در سال شمسی جدید

اولین جلسه هم اندیشی واحد‌های بهره برداری و همچنین HSE در سال شمسی جدید

اولین جلسه هم اندیشی واحد‌های بهره برداری و همچنین HSE در سال شمسی جدید

|اولین جلسه هم اندیشی واحد‌های بهره برداری و همچنین HSE در سال شمسی جدید از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: اولین جلسه هم‌اندیشی واحد‌های بهره‌برداری و همچنین HSE پتروشیمی کارون در سال شمسی جدید برگزار شد.

به نقل از عصرجنوب به نقل از خبرهای جدید اقتصادی و مالی، نخستین جلسه هم‌اندیشی روسای ادارات ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی و همچنین پدافند غیر عامل با حضور حداکثری روسای واحد‌های تولیدی مجتمع پتروشیمی کارون برگزار شد.

در آن جلسه که در راستای اجرای هر چه بهتر الزامات و همچنین دستورالعمل‌های مرتبط با HSE برگزار شد، فرجادنیا ریاست واحد HSE و همچنین میری ریاست واحد بهره‌برداری مجتمع، ضمن تاکید بر همیاری و همچنین هم‌افزائی همکاران ادارات بهره برداری و همچنین HSE در حفظ و همچنین تداوم تولید و همچنین شناسایی ریسک‌های خطر و همچنین چگونگی پیشگیری از حوادث تاکید کردند.

همچنین در خصوص استقرار طرح مدیریت نشتی‌ها و همچنین پاسداشت سلامت کارکنان و همچنین تاسیسات تبادل نظر داشته و همچنین مقرر شد جلسات مشابه به صورت دوره‌ای برگزار می شود.

در پایان جلسه روسای واحد‌های بهره برداری به گفتن پیشنهادات و همچنین نقطه نظرات خود با روسای ادارات HSE جهت هر چه اکثرا و بیشتر ایمن سازی محیط کار و همچنین حفظ تداوم تولید پرداختند.

نوشته اولین جلسه هم اندیشی واحد‌های بهره برداری و همچنین HSE در سال شمسی جدید اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

اولین جلسه هم اندیشی واحد‌های بهره برداری و همچنین HSE در سال شمسی جدید در تاریخ ۸ May 2019 | 9:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...