خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نمایش رزمایش عملیات اطفاء TK4012 هگزان در پتروشیمی امیرکبیر

نمایش رزمایش عملیات اطفاء TK4012 هگزان در پتروشیمی امیرکبیر

نمایش رزمایش عملیات اطفاء TK4012 هگزان در پتروشیمی امیرکبیر

|نمایش رزمایش عملیات اطفاء TK4012 هگزان در پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مسئول روابط عمومی تیم فرماندهی حادثه پتروشیمی امیرکبیر گفت: روزچهار شنبه مانور عملیات اطفاء TK4012 هگزان واحد HD شرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور ۱۲ فرد یا شخص از آتش نشانان مجتمع به همراه تیم فرماندهی عملیات برگزارشد.

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، روز چهارشنبه در حاشیه نمایش رزمایش عملیات اطفاء TK4012 هگزان اظهار داشت: آن رزمایش در راستای آمادگی تیم عملیات اطفاء، بهره برداری و همچنین تجهیزات آتش نشانی با مشارکت تیم های بهره برداری، حراست، آتش نشانی و همچنین ایمنی در واحد HD و همچنین واحد پلی اتیلن سنیگن پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد.

مسئول روابط عمومی تیم فرماندهی حادثه پتروشیمی امیرکبیر اظهار داشت: با توجه به آنکه ماده هگزان، پرخطرترین ماده در میان انواع مواد قابل اشتعال به شمار می رود و همچنین در حوادثی که در صنایع پتروشیمی به دنبال انفجار آن ماده رخ می دهد، خسارات بسیاری را به بار آورده می باشد به گونه ای که درسطح وسیع، واحدهای تولیدی یک کارخانه را از مدار خارج می کند، اهمیت انجام آن رزمایش را دوچندان می کند.

او همچنین افزود: تخلیه و همچنین بارگیری تانکرهای هگزان از اهمیت خیلی زیاد بالایی برخوردارند، از آن رو ضرورت دارد کلیه پرسنلی که در آن باره فعالیت می نمایند، تمامی دستورالعمل های ایمنی را در ارتباط و رابطه با ماده هگزان به روش کامل رعایت کنند، چرا که بروز کوچکترین خطا، حوادث ناگواری را به دنبال خواهد داشت.

آن مقام مسئول اضافه کرد: مانور عملیات اطفاء TK4012 هگزان واحد HD شرکت پتروشیمی امیرکبیر، در سطح یک در محدوده شرکت با استقرار ۲ دستگاه خودرو آتش نشانی چندمنظوره، یک دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه خودرو پیشرو و همچنین با حضور ۱۲ فرد یا شخص از آتش نشانان به همراه تیم فرماندهی عملیات برگزار شد.

گفتنی می باشد، در جریان نمایش آن رزمایش، مستندی عکسی از مراحل عملیات اطفاء ماده هگزان و همچنین توصیه های ایمنی در آن ارتباط و رابطه، جهت بهره بری و استفاده آموزشی در بین واحدهای صنعتی، به همت HSE و همچنین اداره روابط عمومی تهیه شد.

 

نوشته نمایش رزمایش عملیات اطفاء TK4012 هگزان در پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

نمایش رزمایش عملیات اطفاء TK4012 هگزان در پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۸ May 2019 | 1:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...