خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » عمده سپرده های بانکی پتروشیمی امیرکبیر به بانک‌های بندرماهشهر منتقل شد

عمده سپرده های بانکی پتروشیمی امیرکبیر به بانک‌های بندرماهشهر منتقل شد

عمده سپرده های بانکی پتروشیمی امیرکبیر به بانک‌های بندرماهشهر منتقل شد

|عمده سپرده های بانکی پتروشیمی امیرکبیر به بانک‌های بندرماهشهر منتقل شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: با توافق افراد هیئت مدیره عمده سپرده های بانکی شرکت را از بانک های تهران به منظور رفع گوشه ای از معظلات و مسائل و مشکلات اشتغال شهرستان بندرماهشهر به بانک های آن شهرستان انتقال دادیم.

اسداله غلامپور روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و همچنین کارگر در آمفی تئاتر پتروشیمی امیرکبیر با حضور مسئولین استانی و همچنین شهرستانی اظهار داشت: در ایام بروز حادثه سیل در استان های گلستان، لرستان و همچنین خوزستان توفیق سرویس ها و خدمات رسانی به هم وطنانمان را داشتیم، در آن ایام همکاران ما در پتروشیمی امیرکبیر به صورت خودجوش حقوق یک روز از ماه خود را جهت کمک به سیل زدگان اختصاص دادند که جای تقدیر و همچنین تشکر از یکایک آن هم ها جهت آن امر خداپسندانه دارد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ادامه خاطرنشان کرد: همزمان افراد هیئت مدیره تصویب شده و مصوب قانون کردند که تمامی نیازهای اداری، کارگاهی، تجهیزاتی و همچنین کالا در صورتی که تامین آن هم در شهرستان بندرماهشهر امکان پذیر باشد، تهیه آن هم از هر منطقه غیره ای با هدف رونق اقتصادی منطقه، مطلقا ممنوع می باشد که خوشبختانه آن موضوع از ابتدای سال شمسی جاری به تا حال به روش کامل در شرکت انجام شده می باشد.

غلامپور اضافه کرد: همچنین از ابتدای سال شمسی جاری با تلاش کارکنان شرکت، افزایش ظرفیت تولید پلی اتیلنی و همچنین الفینی شرکت در هیئت مدیره در دستور کار قرار گرفت، از آن رو برنامه جذاب و جالب و خوب تغییر ظرفیت تولیدی شرکت از ۷۰ قسمت و بخش به ۸۵ قسمت و بخش درسال ۹۸ به تصویب رسید که افزایش چشمگیر آمار تولید فروردین ماه سالجاری نشان از عزم و همچنین اراده بالای کارکنان پرتلاش آن مجموعه صنعتی جهت توسعه تولید می باشد.

او همچنین در پایان به افزایش مقدار و اندازه و میزان فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر اشاره کرد و همچنین گفت: خوشبختانه در کنار رشد تولید، در یک ماه قبل سال شمسی جاری آمار فروش، افزایش ٧٨  درصدی را نسبت به دوره مشابه خود در سال شمسی قبل نشان می دهد، آن موفقیت نیز جز با تلاش کارکنان زحمتکش پتروشیمی امیرکبیر میسر نمی شد، جهت همه کارکنان عزیز آرزوی موفقیت و همچنین سلامتی دارم.

نوشته عمده سپرده های بانکی پتروشیمی امیرکبیر به بانک‌های بندرماهشهر منتقل شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

عمده سپرده های بانکی پتروشیمی امیرکبیر به بانک‌های بندرماهشهر منتقل شد در تاریخ ۲ May 2019 | 4:07 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...