خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » سیمان بهبهان؛ حفظ بازار و همچنین کیفیت/ حذف مازوت و همچنین توجه به محیط زیست در دستور کار/ تقسیم سود ۵۹۰۰ ریالی‌

سیمان بهبهان؛ حفظ بازار و همچنین کیفیت/ حذف مازوت و همچنین توجه به محیط زیست در دستور کار/ تقسیم سود ۵۹۰۰ ریالی‌

سیمان بهبهان؛ حفظ بازار و همچنین کیفیت/ حذف مازوت و همچنین توجه به محیط زیست در دستور کار/ تقسیم سود ۵۹۰۰ ریالی‌

|سیمان بهبهان؛ حفظ بازار و همچنین کیفیت/ حذف مازوت و همچنین توجه به محیط زیست در دستور کار/ تقسیم سود ۵۹۰۰ ریالی‌ از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: محمد حاج نائب مدیرعامل سیمان بهبهان در جریان جلسه مجمع عادی عمومی سالیانه آن شرکت که اول خرداد ماه در مجموعه تلاش تهران برگزار شد گفت: شرکت سیمان بهبهان با ۴۰ سال شمسی قدمت در سال شمسی ۵۷ با ظرفیت تولید ۲۳۰۰ تن مورد بهره برداری قرار گرفت که در حال حاظر با ظرفیت ۲۶۰۰ تن در روز در حال تولید میباشد.

او همچنین افزود: متاسفانه در سال شمسی قبل صادرات سیمان در کشور نسبت به سالهای پیشتر نزولی بوده که عوامل متعددی عامل آن موضوع بوده می باشد.

به به گفته روابط عمومی سیمان بهبهان؛ حاج نائب با اشاره به حجم صادرات آن شرکت عنوان کرد: در سال شمسی قبل موفق به صادرات۱۸۹۰۰ تن سیمان فله از بندرامام خمینی و همچنین ۱۸۸۵۶۷تن کلینکر شدیم.

مدیرعامل سیمان بهبهان در ادامه مجمع که با حضور بیش از۷۹ قسمت و بخش سهامداران برگزار شد افزود: در سال شمسی قبل ۵۶۵ هزار تن تولید سیمان و همچنین ۷۸۱ هزارتن تولید کلینکر داشته ایم که از برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی شده جلوتر بودیم. همچنین سود بررسی کننده و پروهشگر شده نسبت به بودجه تصویب شده و مصوب قانون ابتدایی و اولیه سال شمسی ۲/۸۶ برابر بوده می باشد.

او همچنین همچنین افزود: ۵۶۰ هزار تن تولید سیمان و همچنین ۷۹۰ هزارتن تولید کلینکر جهت سال شمسی ۹۸ پیش بینی کرده ایم.

آن عضو هیات مدیره سیمان بهبهان که در جریان مجمع عمومی عادی سالیانه سخن می‌گفت، کاهش ساخت و همچنین ساز و همچنین پروژه‌های عمرانی حکومت را علت کاهش تحویل سیمان در ۳ سال شمسی قبل دانست و همچنین کیفیت سیمان بهبهان را یکی ازعوامل اصلی حفظ بازار آن شرکت در مقابل رقبا معرفی کرد.

محمد حاج نائب در ادامه آن جلسه، حفظ سهم بازار و همچنین کاهش بهای تمام شده را از اهداف سیمان بهبهان در حوزه داخلی و همچنین شناسایی بازار جدید صادرات و همچنین تنوع تولید و همچنین بهره برداری سریع از پروژه‌ی آسیاب سیمان العماره عراق را در دستور کار آن کارخانه در بازارهای بین المللی عنوان کرد.

او همچنین با اشاره به پیشرفت ۹۶ درصدی پروژه العماره عراق که سهم سیمان بهبهان در ان ۱۹/۹۶ قسمت و بخش میباشد ، گفتند: منتظر مجوز واردات کلینکر از ایران جهت آغاز به تولید آن پروژه هستیم‌.

مدیرعامل سیمان بهبهان در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه اظهار داشت: به دلیل تکنولوژی قدیمی کارخانه مستلزم و نیاز به نوسازی و همچنین اصلاح بخشهایی از کارخانه هستیم تا به بهره وری اکثرا و بیشتر برسیم. که آن مهم نیز در دستور کار میباشد.

حاج نائب در ادامه بر رعایت مسائل زیست محیطی از سوی آن شرکت تاکید کرد و همچنین گفت در آن راستا پروژه‌ی فیلتر کیسه‌ی جدید و همچنین حذف مازوت و همچنین جایگزینی با گاز را در دستور کار قرار داده ایم که همچنین و علاوه بر کاهش هزینه‌ی تمام شده، شرکت را نیز از خطر جرائم زیست محیطی دور کرده‌ایم.
مهندس حاج نایب تمام موفقیتهای ذکر شده را مدیون تلاش شبانه روزی و همچنین همدلی کلیه همکاران دانست که بدینوسیله از تک تک مدیران سرپرستان و همچنین کارگران زحمت کش مجموعه سیمان بهبهان تشکر و همچنین قدر دانی کردند

در پایان آن مجمع، سود تقسیم شده بین سهامداران مبلغ ۵۹۰۰ ریال اعلام شد.

 

نوشته سیمان بهبهان؛ حفظ بازار و همچنین کیفیت/ حذف مازوت و همچنین توجه به محیط زیست در دستور کار/ تقسیم سود ۵۹۰۰ ریالی‌ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

سیمان بهبهان؛ حفظ بازار و همچنین کیفیت/ حذف مازوت و همچنین توجه به محیط زیست در دستور کار/ تقسیم سود ۵۹۰۰ ریالی‌ در تاریخ ۲۳ May 2019 | 4:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...