خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان تجمع صنفی برپا کردند

کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان تجمع صنفی برپا کردند

کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان تجمع صنفی برپا کردند

|کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان تجمع صنفی برپا کردند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: بیش از ۱۰۰ فرد یا شخص از کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان به دلیل آنچه بی توجهی به مطالبات خود شامل پرداخت حقوق ، مزایا و همچنین تغییر پیدا کردن اوضاع شغلی عنوان کردند روز یکشنبه تجمع صنفی برپا کردند.

یکی کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان به نمایندگی از سایر کارکنان آن نیروگاه روز یکشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار اعزامی ایرنا به محل نیروگاه مذکور با گفتن آنکه کارکنان نیروگاه آبادان به صورت شبانه روز در باره تولید انرژی برق فعالیت دارند  اظهار داشت:کارکنان نیروگاه گازی آبادان مشکل حقوق ندارند ولی نسبت به مدیریت نادرست هزینه ها که تولید برق را در معرض خطر قرار داده و همچنین نیز دستور العمل اعمال شده مبنی بر پرداخت  ۵۰درصد از حقوق و همچنین مزایای کارکنان با اراده و تصمیم راسخ  مدیر عامل اعتراض دارند.

آن فرد که نخواست نامش فاش می شود  افزود:نیروگاه آبادان تنها نیروگاه در کشور می باشد که ۱۰۰درصد اورهال آن هم توسط مهندسین و متخصصین بومی آبادان انجام می می شود و همچنین یکی از نیروگاه های برتر در تولید برق کشور می باشد.

او همچنین اوضاع صندوق ذخیره کارکنان نیروگاه را غیر شفاف دانست و همچنین گفته استدر حالی که هر ماه از پرسنل مبلغی بابت صندوق کسر می می شود موجودی آن هم صفر می باشد و همچنین کسی در آن ارتباط و رابطه پاسخگو نیست.

یکی دیگر از کارکنان نیروگاه تولید برق آبادان گفته استشرایطی که کارکنان نیروگاه در آن هم کار می کنند خیلی زیاد سخت و همچنین طاقت فرسا می باشد.

او همچنین افزود:با تمام معظلات و مسائل و مشکلات کارکنان هیچگاه در تولید و همچنین خدمت به کشور کم نگذاشتند و همچنین با جان و همچنین دل به کار مشغول خواهند بود ولی انتظار دارند مسئولان نیز معظلات و مسائل و مشکلات کاری و همچنین سختی کار آنها را در نظر بگیرند.

یک کارگر نیروگاه یکی دیگر از دغدغه های پرسنل  تامین نشدن قطعه توسط شرکت مالک نیروگاه( توبا) و همچنین شرکت بهره بردار نیروگاه( مپنا) دانست و همچنین افزود: آن امر باعث به خطر افتادن پایداری سیستم می می شود.

او همچنین اجرا نشدن کامل چارت سازمانی و همچنین تغییر پیدا کردن اوضاع پرسنل پیمانکار که با گذراندن تمامی مراحل گزینشی اعم از مصاحبه، استعلام قوانین و قانونی، سابقه کار مرتبط و همچنین تصویب هیئت مدیره  با مخالفت شرکت مالک نیروگاه( توبا) متوقف شده را یکی دیگر از مطالبات کارکنان معترض آن نیروگاه گفتن کرد.

به نقل از ایرنا کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی بعد از یک ساعت تجمع در بیرون نیروگاه با دعوت مدیر عامل به تجمع خود پایان دادند.

به گفته کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان قرار می باشد مطالبات آنها روز سه شنبه از سوی مدیر عامل پیگیری می شود.

مدیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان با وجود هماهنگی تلفنی و همچنین حضور خبرنگاران ایرنا در نیروگاه  از وارد شدن آنها جلوگیری کرده و همچنین حاضر به پاسخگویی در آن ارتباط و رابطه نشد.

نوشته کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان تجمع صنفی برپا کردند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان تجمع صنفی برپا کردند در تاریخ ۲۶ May 2019 | 6:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...