خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » مسابقات رباتیک فرزندان کارکنان در منزل و خانه فرهنگ فجر برگزار شد

مسابقات رباتیک فرزندان کارکنان در منزل و خانه فرهنگ فجر برگزار شد

مسابقات رباتیک فرزندان کارکنان در منزل و خانه فرهنگ فجر برگزار شد

|مسابقات رباتیک فرزندان کارکنان در منزل و خانه فرهنگ فجر برگزار شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: آن مسابقات که به روش تک حذفی اجرا شد، ۲۰ فرد یا شخص از فرزندان کارکنان در دو رده سنی زیر ۷ سال شمسی و همچنین بالای ۷ سال شمسی به رقابت پرداختند که در پایان به سه فرد یا شخص از برندگان هر رده جوایزی تقدیم گردید.

اولین دوره مسابقه ربات های فوتبالیست با نام جام رمضان، هشتم خرداد در محل منزل و خانه فرهنگ پتروشیمی فجر برگزار شد.

به گزراش وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر،آن مسابقات  که به روش تک حذفی اجرا شد، ۲۰ فرد یا شخص از فرزندان کارکنان  در دو رده سنی زیر ۷ سال شمسی و همچنین بالای ۷ سال شمسی به رقابت پرداختند که در پایان به سه فرد یا شخص از برندگان هر رده جوایزی تقدیم گردید.

گفتنی می باشد ربات های فوتبالیست از ۳ موتور تشکیل شده که دو موتور وظیفه کنترل ربات را عهده دار خواهند بود و همچنین موتور سوم وظیفه چرخاندن شوتر را بر عهده خواهد داشت.ساخت شوترها و همچنین قطعات اضافی بدنه کاملا با خلاقیت هنرجو ساخته می می شود.

آن نقل از می افزاید،منزل و خانه فرهنگ فجر دو مسابقه تحت عناوین جنگ با تفنگ های آب پاش و همچنین ربات های جنگجو  را در برنامه جذاب و جالب و خوب آموزشی و همچنین فرهنگی تابستانه بعدی تعریف کرده می باشد. ویژگی آن گونه مسابقات همچنین و علاوه بر ساخته یا ایجاد شادی، سنجش اثربخشی دوره های آموزشی می باشد که جهت فرزندان کارکنان اجرا می می شود بطوریکه شرکت کنندگان، مقدار و اندازه و میزان تجربه و مهارت بالا آموزی خود را بوسیله مسابقه درک کرده و همچنین ارتقا می دهند.

نوشته مسابقات رباتیک فرزندان کارکنان در منزل و خانه فرهنگ فجر برگزار شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

مسابقات رباتیک فرزندان کارکنان در منزل و خانه فرهنگ فجر برگزار شد در تاریخ ۳ June 2019 | 1:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...