خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بازنگری مدیریت ریسک های فرایندی پتروشیمی فجر

بازنگری مدیریت ریسک های فرایندی پتروشیمی فجر

بازنگری مدیریت ریسک های فرایندی پتروشیمی فجر

|بازنگری مدیریت ریسک های فرایندی پتروشیمی فجر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: جلسات شناسایی و همچنین ارزیابی مجدد ریسکهای سازمانی با هدف برطرف کردن یا کاهش ریسکها به مراحل پایانی نزدیک می می شود.

به به گفته عصرجنوب به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر، در ادامه ارزیابی ریسکهای  سازمانی شرکت که چند سال شمسی قبل با شناسایی  ۱۶۲۱ ریسک توسط  ۲۴ کارگروه تخصصی استخراج شده بود و همچنین از آنجایی که ریسکهای بارز و همچنین مهم مستلزم و نیاز به برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جهت حذف یا کاهش دارند،جهت اولویت بندی آن گونه احتمال خطرها، برنامه جذاب و جالب و خوب ارزیابی و همچنین بازنگری با تیم نماینده مدیریت آغاز شده و همچنین هم اکنون به مراحل پایانی نزدیک می می شود.

استخراج ریسکها از طریق جلسات خبرگی انجام می پذیرد و همچنین شدت پیامدهای آنها در پنج تیم آسیب های انسانی،محیط زیستی،سلامت شغلی،ریسک های سرمایه ای و همچنین ریسک شناخته شدن و شهرت تیم بندی می می شود.

در پایان آن مرحله، با اولویت بندی ،تعریف پروژه و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب، ریسکهای پتروشیمی فجر از بین رفته و همچنین یا کاهش می یابند.

نوشته بازنگری مدیریت ریسک های فرایندی پتروشیمی فجر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

بازنگری مدیریت ریسک های فرایندی پتروشیمی فجر در تاریخ ۳ June 2019 | 1:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...