خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » در مورد اهداف و همچنین دستاوردهای کمیته مدیریت بحران آب در پتروشیمی فجر

در مورد اهداف و همچنین دستاوردهای کمیته مدیریت بحران آب در پتروشیمی فجر

در مورد اهداف و همچنین دستاوردهای کمیته مدیریت بحران آب در پتروشیمی فجر

|در مورد اهداف و همچنین دستاوردهای کمیته مدیریت بحران آب در پتروشیمی فجر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: موارد مطالعاتی و همچنین پژوهشی مدیریت منابع آب نیز به گفتگو و همچنین بحث گذاشته می می شود. شامل نتایج آن کمیته تا آن روز، صرفه جویی تجمعی آب خام به مقدار و اندازه و میزان ۳۰۲۰۴۰ متر مکعب می باشد.

با توجه به شرایط اقلیمی کشور، مدیریت منابع آب از گرفتن تا مصرف و همچنین بازیابی از مواردی می باشد که در صنعت از اهمیت دو چندان برخوردار می باشد.

در شرکت پتروشیمی فجر که آب ورودی خود را از رودخانه کارون گرفتن می کند و همچنین بعد از تصفیه و همچنین تولید  ۶ نوع آب صنعتی مورد مستلزم و نیاز صنایع پتروشیمی را تامین می نماید،مدیریت منابع آبی جزو  راهبردهای کلان سازمانی تعریف شده می است و خواهد بود.مطالعه،  احداث و همچنین توسعه واحد تصفیه آب بازیافت اسمزمعکوس  (R.O.Reject Project)  نمونه ابتکاری در آن باره می باشد.

در همین راستا،  از سال شمسی قبل با هدف مدیریت منابع آب،توسعه فرهنگ صرفه جویی،بهبود فرایندهای تولید و همچنین توسعه خلاقیت های سازمانی، کمیته مدیریت بحران آب در پتروشیمی فجر تشکیل شده می باشد.

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر،آن کمیته که  از مردادماه سال شمسی ۹۷ با هدف مدیریت منابع آب در شرکت تشکیل شده ، به صورت هر دو هفته یکبار و همچنین با مشخص کردن دستور جلسه، فرایندهای تولید، توزیع و همچنین بازآوری منابع آبی را مورد کنکاش قرار می دهد.

نقل از می افزاید تا پایان اردیبهشت۹۸(زمان تنظیم نقل از) هجده جلسه تشکیل شده که در آن نشست ها روش های عملیاتی بهبود نظیر،تغییر فرایند تولید، مهندسی مجدد تجهیزات و همچنین اصلاح مسیرها تعریف می می شود.

همچنین موارد مطالعاتی و همچنین پژوهشی مدیریت منابع آب نیز به گفتگو و همچنین بحث گذاشته می می شود. شامل نتایج آن کمیته  تا آن روز، صرفه جویی  تجمعی آب خام به مقدار و اندازه و میزان ۳۰۲۰۴۰ متر مکعب می باشد.

نوشته در مورد اهداف و همچنین دستاوردهای کمیته مدیریت بحران آب در پتروشیمی فجر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

در مورد اهداف و همچنین دستاوردهای کمیته مدیریت بحران آب در پتروشیمی فجر در تاریخ ۳ June 2019 | 1:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...