خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » منزل و خانه فرهنگ فجر سال شمسی قبل ۳۶۸۸ فرد یا شخص را آموزش داد

منزل و خانه فرهنگ فجر سال شمسی قبل ۳۶۸۸ فرد یا شخص را آموزش داد

منزل و خانه فرهنگ فجر سال شمسی قبل ۳۶۸۸ فرد یا شخص را آموزش داد

|منزل و خانه فرهنگ فجر سال شمسی قبل ۳۶۸۸ فرد یا شخص را آموزش داد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: شرکت پتروشیمی فجر، در سال شمسی ۹۷ همچون سال شمسی‌های قبل دوره‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی، آموزشی و همچنین تفریحی متنوع جهت کارکنان و همچنین خانواده‌های آنها برگزار کرده می باشد تا ضمن پر کردن زمان بیکاری و اوقات تفریح و همچنین افزایش مهارتهای علمی و همچنین تخصصی شرکت‌کنندگان، مسئولیت فرهنگی و اجتماعی خود در قبال کارکنان و همچنین خانواده‌هایشان را اجرایی سازد.

 به به گفته عصرجنوب به نقل از روابط‌عمومی شرکت پتروشیمی فجر، منزل و خانه فرهنگ شرکت در سال شمسی جاری همچون سال شمسی‌های قبل با نمایش برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و همچنین آموزشی متنوع با هدف تقویت تعادل میان کار و همچنین زندگی کارکنان، تکمیل زمان بیکاری و اوقات تفریح همسران و همچنین فرزندان کارکنان و همچنین توسعه ارتباطات بین خانواده‌ها و همچنین ساخته یا ایجاد صمیمیت اکثرا و بیشتر میان آنها، فعالیت‌های مختلفی را در دستور کسب و کار خود قرار داده می باشد.

منزل و خانه فرهنگ پتروشیمی فجر که هر روز خدا میزبان حدود صد فرد یا شخص از اشخاص خانواده‌های کارکنان مجموعه می باشد، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و همچنین آموزشی مختلفی در باره‌های؛ آموزش تجربه و مهارت بالا‌های خانگی، هنرهای دستی، موسیقی، خیاطی و همچنین سایر هنرها جهت بانوان برگزار کرده و همچنین به شرکت‌کنندگان بعد از پایان دوره‌ها گواهینامه اعطا می‌کند. فرزندان کارکنان نیز در رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف قرآنی، رشته‌های متنوع موسیقی، هنری، علمی، کمک‌درسی و همچنین زبان‌های خارجی  می توانند از دوره‌های منزل و خانه فرهنگ بهره بگیرند. در آن راستا افزایش تجربه و مهارت بالا‌های فرزندان در باره کامپیوتر، خلاقیت، اینترنت و همچنین روباتیک نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب سالانه منزل و خانه فرهنگ قرار گرفته می باشد.
به گفته می افزاید، نمایش دوره‌های متنوع و گوناگون و مختلف قرآنی نیز شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های منزل و خانه فرهنگ در طول سال شمسی می باشد. منزل و خانه فرهنگ فجر از سال شمسی ۱۳۸۶ به تا حال به روش سالانه در سه مرحله ختم غیرحضوری قرآن باشرکت ۱۲۰ فرد یا شخص از بانوان ساکن شهرک بعثت برگزار می‌کند. همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های قرآنی، هر سال شمسی یک دوره مسابقات سراسری  قرآن، اذان، نهج البلاغه  و همچنین مفاهیم، ویژه تمامی تیم‌های شغلی جهت تمامی کارکنان و همچنین خانواده‌هایشان برگزار می‌می شود که در سال شمسی قبل تعداد ۱۸۰ فرد یا شخص در دوره مقدماتی آن دوره شرکت کردند. در آن باره از هر رشته، سه فرد یا شخص به مسابقات صنایع ماهشهر اعزام و همچنین در مجموعه ۳۰ فرد یا شخص حائز برترین مقام شدند که در سطح شرکت‌های منطقه رتبه اول را کسب کرد. همچنین و علاوه بر اینها، منزل و خانه فرهنگ در محل شرکت نیز به صورت هفتگی جهت کارکنان کلاس‌های قرآن برگزار می‌کند.
از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های منزل و خانه فرهنگ فجر می‌قدرت به؛ نمایش نشست بصیرتی به صورت هفتگی، مسابقات پیامکی و همچنین کتابخوانی به مناسبت‌های متنوع و گوناگون و مختلف جهت کارکنان و همچنین خانواده‌هایشان، جشنواره شیرینی‌پزی و همچنین غذا، جشنواره نقاشی، جشن انقلاب، دوره‌های بهبود ارتباط و رابطه مادر و همچنین کودک، کمک به مدارس و همچنین ایتام، سرویس ها و خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان و همچنین زلزله‌زدگان، اهدای خون، مسابقات رباتیک، طرح رصد ماه، دیدار با خانواده‌ شهدا و همچنین نمایش نمایشگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف اشاره کرد.
آموزش ۳۶۸۸ فرد یا شخص از کارکنان و همچنین خانواده‌هایشان در دوره‌های آموزشی و همچنین مهارتی متنوع و گوناگون و مختلف منزل و خانه فرهنگ فجر، نشان از توجه شرکت پتروشیمی فجر به مسئولیت فرهنگی و اجتماعی خود در آن باره دارد.
مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد منزل و خانه فرهنگ فجر از سال شمسی ۱۳۸۵ با هدف پر کردن زمان بیکاری و اوقات تفریح و همچنین تقویت بینه علمی و همچنین تخصصی خانواده‌های کارکنان فجر و همچنین شرکت‌های همجوار، تاسیس شد. دوره‌های آن مجموعه مشمول تمامی کارکنان، همسران و همچنین فرزندان بالای سه سال شمسی آنها می‌می شود.

نوشته منزل و خانه فرهنگ فجر سال شمسی قبل ۳۶۸۸ فرد یا شخص را آموزش داد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

منزل و خانه فرهنگ فجر سال شمسی قبل ۳۶۸۸ فرد یا شخص را آموزش داد در تاریخ ۱۰ June 2019 | 12:23 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...