خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » سود ۲۸۰ درصدی سهام پتروشیمی غدیر شغدیر جهت سهامدارانش

سود ۲۸۰ درصدی سهام پتروشیمی غدیر شغدیر جهت سهامدارانش

سود ۲۸۰ درصدی سهام پتروشیمی غدیر شغدیر جهت سهامدارانش

|سود ۲۸۰ درصدی سهام پتروشیمی غدیر شغدیر جهت سهامدارانش از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: سود ۲۸۰ درصدی سهام پتروشیمی غدیر شغدیر جهت سهامدارانش

به به گفته عصرجنوب به نقل از روابط عمومی پتروشیمی غدیر؛اولین مجمع عمومی سالانه ی پتروشیمی غدیر در حالی برگزار شد که آن شرکت در سال شمسی ۱۳۹۷ بالغ بر یک هزار و همچنین ۱۲۱ میلیارد ریال سود خالص کسب نموده و همچنین شاهد رشد سودآوری ۵۳۷ درصدی نسبت به سال شمسی ۹۶ می باشد.

مهندس وحید نام نیک_مدیر عامل_ در آغاز آن مجمع که با حضور کم سابقه ی ۸۰/۲ قسمت و بخش سهامداران برگزار شد؛ عنوان کرد: آن پیشرفت ها ثمره ی دلسوزی و همچنین سختکوشی پرسنلی ست که امروز در گرمای طاقت فرسای بیش از ۵۰ درجه در حال تلاش جهت تولید و همچنین پیشرفت شرکت خواهند بود.

ایشان در قسمت و بخش دیگر سخنانش از سرویس ها و خدمات و همچنین زحمات مدیران عامل پیشین غدیر تقدیر و همچنین تشکر نمود.

نام نیک سهم ظرفیت اسمی تولید pvc غدیر را در خاورمیانه ۹ قسمت و بخش و همچنین در ایران ۱۶ قسمت و بخش مطرح کرد و همچنین گفت که البته سهم پتروشیمی غدیر در تولید داخلی PVC بیست قسمت و بخش می باشد و همچنین شامل بالاترین کیفیت داخلی ست.

مدیرعامل غدیر در خصوص صادرات گفت: کشورهای عراق_ افغانستان_ پاکستان_ هندوستان_ حوزه ی CIS و همچنین ترکیه از بازارهای اصلی هدف شرکت می باشد که در سال شمسی ۹۷ ضمن حفظ سهم بازار داخلی با رصد به موقع و همچنین بازاریابی مناسب موفق به صادرات محصول به کشورهای آفریقایی و همچنین قطر شدیم.

نام نیک در قسمت و بخش غیره ای از سخنانش به رشد ۲۸۰ درصدی سهام غدیر از زمان عرضه و همچنین کسب ۲۳ قسمت و بخش سهام شناور اشاره کرد.

نام نیک، با اشاره به اعمال تحریم ها و همچنین دشواری تامین مواد ابتدایی و اولیه از کشورهای خارجی؛ بومی سازی تامین کاتالیست EHP توسط شرکت تولید کننده ی داخلی را یکی از دستآوردهای مهم غدیر در سال شمسی ۹۷ دانست.

بومی سازی ماده ی شیمیایی terminator 《 پایان دهنده ی واکنش》دیگر فعالیت پتروشیمی غدیر بود که با همکاری تولید کننده ی داخلی بعد از ۲ سال شمسی تعامل فنی و همچنین آزمایشگاهی به ثمر نشست و همچنین از سوی سایر تولید کنندگان داخلی PVC نیز مورد استقبال و همچنین بهره بری و استفاده قرار گرفته می باشد.

پتروشیمی غدیر در گامی بلند ۲۵ تن کاتالیست oxy (اکسی کلریناسیون) خریداری و همچنین به عنوان پشتوانه ی کاتالیست موجود در رآکتور؛ در انبار ذخیره نموده می باشد. آن اقدام موجب آن هم شده می باشد که تا چندین سال شمسی بعدی آن شرکت هیچ محدودیت و همچنین مشکلی در باره ی تامین کاتالیست و همچنین مواد شیمیایی نداشته باشد.

در پایان اولین مجمع سالیانه ی آن شرکت؛ پیشنهاد تقسیم ۸۰ درصدی سود سال شمسی ۹۷ میان سهامداران مطرح و همچنین با موافقت و همچنین رضایت ایشان مواجه گردید. به آن ترتیب سهامداران غدیر به ازای هر سهم خود در سال شمسی اقتصادی و مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ مبلغ ۷۰۰ ریال سود سهام گرفتن کردند.

وحید نام نیک در پایان مراسم، آن موفقیت های مستمر و همچنین اقبال سهامداران به سرمایه گذاری در پتروشیمی غدیر را مرهون اعتماد به تعهد، تخصص و همچنین قدرت بی پایان فرزندان جوون ایران اسلامی دانست.

 

نوشته سود ۲۸۰ درصدی سهام پتروشیمی غدیر شغدیر جهت سهامدارانش اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

سود ۲۸۰ درصدی سهام پتروشیمی غدیر شغدیر جهت سهامدارانش در تاریخ ۱۳ June 2019 | 12:42 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...