خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در واحد HD شرکت پتروشیمی امیر کبیر ۱۲ قسمت و بخش افزایش یافت

مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در واحد HD شرکت پتروشیمی امیر کبیر ۱۲ قسمت و بخش افزایش یافت

مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در واحد HD شرکت پتروشیمی امیر کبیر ۱۲ قسمت و بخش افزایش یافت

|مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در واحد HD شرکت پتروشیمی امیر کبیر ۱۲ قسمت و بخش افزایش یافت از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در واحد HD شرکت پتروشیمی امیر کبیر ۱۲ قسمت و بخش افزایش یافت .
به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر تولید پلیمر در واحد HD آن مجتمع در مدت سه ماه نخست سال شمسی ۹۸ به بیش از ۳۴ هزار تن رسیده که همچنین و علاوه بر تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه جذاب و جالب و خوب تولید سه ماهه شرکت ،نشان دهنده رشد ۱۲ درصدی تولید پلیمر در واحد HD می باشد . بنابر اعلام روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر بر اساس بررسی کردن های انجام شده افزایش آن مقدار و اندازه و میزان پلیمرتولیدشده در واحدHD در مقایسه با یک دوره هفت ساله رشد ۴۶ درصدی تناژ تولیدی را نشان میدهد که بیانگر رونق تولید در آن مجتمع می باشد .
پلیمر تولیدی شرکت پتروشیمی امیر کبیر ایران یکی از محصولات پر مصرف در صنایع لاستیک و همچنین پلاستیک جهان محسوب میشود که، در بازارهای جهانی فروش محصولات پتروشیمی، از جایگاه خوبی برخوردار می باشد وتحریمها هیچگونه تاثیری بر مقدار و اندازه و میزان فروش آنها نداشته می باشد .

نوشته مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در واحد HD شرکت پتروشیمی امیر کبیر ۱۲ قسمت و بخش افزایش یافت اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در واحد HD شرکت پتروشیمی امیر کبیر ۱۲ قسمت و بخش افزایش یافت در تاریخ ۲۸ June 2019 | 7:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...