خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » در جشنواره انتخاب روابط عمومی برتر استان خوزستان؛روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر رتبه برتر را کسب کرد

در جشنواره انتخاب روابط عمومی برتر استان خوزستان؛روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر رتبه برتر را کسب کرد

در جشنواره انتخاب روابط عمومی برتر استان خوزستان؛روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر رتبه برتر را کسب کرد

|در جشنواره انتخاب روابط عمومی برتر استان خوزستان؛روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر رتبه برتر را کسب کرد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: به به گفته عصرجنوب؛روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر با شرکت در جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر استان خوزستان به داوری هیئت داوران انجمن روابط عمومی ایران حائز رتبه برتر شد.

صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر استان خوزستان (سلام) با حضور استاندار خوزستان و همچنین جمعی از مدیران استانی و همچنین کشوری، در محل مرکز همایش های بین المللی اهواز به داوری هیئت داوران انجمن روابط عمومی ایران از روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر در قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی تقدیر شد.

آن ارزیابی بین روابط عمومی های بنادر، شرکت های حوزه نفت و همچنین پتروشیمی، فرمانداری ها و همچنین بخشداری ها، ادارات کل، شهرداری ها و همچنین سایر نهاد های استانی در هشت محور انجام شد که پیش از آن هر یک از روابط عمومی ها با تدوین به گفته عملکرد یک ساله خود در سال شمسی ۹۷، مستندات مورد مستلزم و نیاز را به دبیرخانه آن جشنواره ارائه داده بودند.

گفتنی می باشد، آموزش، پژوهش و همچنین افکارسنجی، انتشارات، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی، تبلیغات محیطی، ارتباطات الکترونیک، ارتباطات رسانه ای، فعالیت های فرهنگی و همچنین هنری و همچنین همچنین انتخاب کارشناسان برتر و همچنین انتخاب مدیران ارتباط گستر جزو محورها و همچنین قسمت و بخش ویژه آن جشنواره خواهند بود.

دکتر شریعتی استاندارخوزستان، دکتر حاجی زاده دست یار توسعه منابع انسانی استاندار خوزستان، دکتر یحیایی دبیر انجمن روابط عمومی ایران، مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل بین الملل استانداری تهران، مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل بین الملل استانداری خوزستان در سخنرانی خود به ذکر نکاتی در حوزه روابط عمومی و همچنین ارتباطات پرداختند و همچنین اهمیت جایگاه استراتژیک روابط عمومی ها در انجام مسائل مهم جامعه به خصوص در شرایط بحران را یادآور شدند.

 

نوشته در جشنواره انتخاب روابط عمومی برتر استان خوزستان؛روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر رتبه برتر را کسب کرد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

در جشنواره انتخاب روابط عمومی برتر استان خوزستان؛روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر رتبه برتر را کسب کرد در تاریخ ۱۰ July 2019 | 10:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...