خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز دختر در پتروشیمی امیرکبیر

نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز دختر در پتروشیمی امیرکبیر

نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز دختر در پتروشیمی امیرکبیر

|نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز دختر در پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: به نقل از عصرجنوب به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، شامگاه سه شنبه به مناسبت دهه کرامت و همچنین میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز دختر با حضور مسئولین شهرستان، مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر و همچنین مدیران آن شرکت برگزار شد.

سخنرانی دکتر معصومه آباد نویسنده کتاب ” من زنده ام” و همچنین گفتن خاطرات هشت سال شمسی دفاع مقدس؛ اجرای ویژه دکتر القاسی زاده از قسمت و بخش های اصلی آن مراسم بود که با استقبال کم نظیر خانواده ها و همچنین دخترک های جوان و ازدواج نکرده همراه بود.

خوش آمدگویی و همچنین ارائه برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی آتی شرکت توسط مدیرعامل شرکت قسمت و بخش دیگر آن مراسم بود.

در پایان مراسم نیز با اجرای مسابقاتی به ۲۰ فرد یا شخص از دخترک های جوان و ازدواج نکرده حاضر در مراسم جوایزی اهدا شد.

گفتنی می باشد، توسعه برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی، هنری و همچنین رفاهی در کنار رشد تولید و همچنین فروش یکی از مهم ترین اهداف شرکت پتروشیمی امیرکبیر در سال شمسی جاری می باشد.

نوشته نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز دختر در پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب روز دختر در پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۱۰ July 2019 | 10:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...