خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » یک طرح خلاقانه و همچنین صرفه جوئی ۲۵۰۰ مگا وات ساعت انرژی برق در سال شمسی

یک طرح خلاقانه و همچنین صرفه جوئی ۲۵۰۰ مگا وات ساعت انرژی برق در سال شمسی

یک طرح خلاقانه و همچنین صرفه جوئی ۲۵۰۰ مگا وات ساعت انرژی برق در سال شمسی

|یک طرح خلاقانه و همچنین صرفه جوئی ۲۵۰۰ مگا وات ساعت انرژی برق در سال شمسی از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: بهبود طراحی و همچنین از مدار خارج نمودن پمپ های واسطه انتقال آب اسمز معکوس واحد تصفیه آب ناحیه یک به دست متخصصین توانمند پتروشیمی فجر انجام شد.

 به نقل از عصرجنوب به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر، بر طبق طراحی ابتدایی و اولیه در فرآیند تولید آب اسمز معکوس واحد تصفیه آب ناحیه یک، محصول بلوکهای تولید آب اسمز ابتدا به یک مخزن واسط  Intermediate Tank)وارد شده و همچنین سپس توسط ۵ عدد پمپ ، به مخازن ذخیره ی اصلی منتقل می شد. با توجه به کارکرد مداوم وشرایط ویژه پمپ ها ،پیشنهاد فنی امکان از مدار خارج نمودن آن پمپ ها  مطرح و همچنین بعد از چندین جلسه هم اندیشی و همچنین بررسی کردن های کارشناسی واحدهای سرویس ها و خدمات فنی ،بهره برداری ،تعمیرات و همچنین بازرگانی ، اثبات و یا تایید و همچنین به مرحله اجرا گذاشته شد.

اجرای مرحله نهایی آن طرح ، با در اولویت قراردادن تعهدات آن شرکت نسبت به ذینفعان منطقه و همچنین ارسال بدون توقف محصول  در کمترین زمان، تکمیل و همچنین در مدار قرار گرفت.

از مزایای اجرای آن طرح مهم می‌قدرت به کاهش مصرف انرژی الکتریکی به مقدار و اندازه و میزان ۲۵۰۰ مگاوات ساعت در سال شمسی ، کاهش هزینه های تعمیرات و همچنین نگهداری تجهیزات به علت حذف پنج دستگاه پمپ سانتریفوژ، از سرویس خارج نمودن  ملزومات و همچنین تابلوهای برقی و همچنین ابزاردقیق ، سهولت در بهره برداری اشاره نمود

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکراست پتروشیمی فجر، وظیفه تأمین سرویس های حیاتی شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی را به دست دارد .

 

نوشته یک طرح خلاقانه و همچنین صرفه جوئی ۲۵۰۰ مگا وات ساعت انرژی برق در سال شمسی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

یک طرح خلاقانه و همچنین صرفه جوئی ۲۵۰۰ مگا وات ساعت انرژی برق در سال شمسی در تاریخ ۱۰ August 2019 | 11:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...