خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » هفتاد و همچنین چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد

هفتاد و همچنین چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد

هفتاد و همچنین چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد

|هفتاد و همچنین چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هفتاد و همچنین چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی با بررسی کردن برنامه جذاب و جالب و خوب عملیاتی فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی تشکیل شد.

به نقل از عصرجنوب به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر، مجمع هفتاد و همچنین چهارم روابط عمومی‌های شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی با حضور روسای روابط عمومی آن شرکت‌ها،مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی و همچنین سرویس ها و خدمات صنایع پتروشیمی، مدیر روابط عمومی و همچنین مسائل بین الملل هلدینگ خلیج فارس و همچنین مشاور فرهنگی و اجتماعی مدیرعامل هلدینگ امروز در پتروشیمی فجر تشکیل شد.

 در ابتدای آن نشست، رییس مجتمع پتروشیمی فجر  ضمن خوشامدگویی، گفت: معتقدیم در خصوص فعالیتهای فرهنگی، بررسی کردن اثرگذاری و همچنین اثربخشی فعالیت‌های پیشین در نخستین گام می باشد و همچنین بایستی و حتما  تاثیرات و همچنین اثرات فرهنگی سال شمسی قبل و همچنین مقدار و اندازه و میزان اثربخشی آنها را بررسی کردن کنیم.

عبدالله علی پناه، در ادامه پیشنهاد داد که برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی با تاکید بر سرمایه‌گذاری روی کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان، بهره بری و استفاده گسترده و همچنین حرفه‌ای از رسانه های ارتباطی و همچنین ارزیابی مستمر نتایج تعریف می شود.

در ادامه نشست یعقوب نقی زاده رییس مسائل فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی شرکت عملیات غیر صنعتی، اظهار داشت: تقویم طرح های فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی شرکتهای مستقر در منطقه با ۱۲ سرفصل و همچنین ۶۳ برنامه جذاب و جالب و خوب اجرایی با راهبری مشاور و همچنین گرفتن دیدگاههای کارشناسان و همچنین مدیران تهیه و همچنین تنظیم شده می است و خواهد بود.همچنین در آن برنامه جذاب و جالب و خوب، ضمن گرفتن پیشنهادهای روسای روابط عمومی و همچنین مشاور پروژه، فعالیت‌های جدیدی متناسب با سیاستهای شرکت، اضافه شده می باشد.

سید رضا مرویان، استاد دانشگاه و همچنین مشاور مطالعات فرهنگی و اجتماعی صنایع  پتروشیمی خلیج فارس  نیز در نشست هفتاد و همچنین چهارم مجمع روابط عمومی ها به گام های اساسی در برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی اشاره کرد و همچنین گفت:”از ویژگی های برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی، برنامه جذاب و جالب و خوب مبتنی بر مستلزم و نیاز و همچنین با مشخص کردن هدف می باشد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ای که شامل جامعیت و همچنین یکپارچگی می باشد، برنامه جذاب و جالب و خوب موفقی می تواند باشد.”

مشاور مطالعات فرهنگی و اجتماعی هلدینگ خلیج فارس در ادامه گفت: “سیاست های برنامه جذاب و جالب و خوب ای بر اساس مستلزم و نیاز و همچنین موضوعات کارکرد مجمع روسای روابط عمومی می باشد و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد تاثیر فعالیت‌ها (impact) پیش بینی، پایش و همچنین مقدار و اندازه گیری می شود و همچنین نقشه راه برنامه جذاب و جالب و خوب سه ساله یا چند ساله نیز تدوین می شود.

 در ادامه آن نشست، مدیر روابط عمومی و همچنین مسائل بین الملل صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز با اشاره به پیشرفت چشمگیر سیاستگذاری و همچنین اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی صنایع پتروشیمی مستقر در بندر ماهشهر از روسای روابط عمومی منطقه خواست ارزیابی و همچنین نظارت بیشتری بر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی اجرا شده در منطقه داشته باشند.

جواد گلی ضمن تاکید بر سیاست هلدینگ خلیج فارس بر همکاری و همچنین تعامل با کل صنعت پتروشیمی افزود: نگرش جامع و همچنین ارتباط با نخبگان همه قسمت و بخش‌های موثر در جامعه پیرامونی با نگاه برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای بایستی و حتما تقویت می شود.

رییس شورای فرهنگی صنایع پتروشیمی خلیج فارس در پایان پیشنهاد داد با توجه به تجربه موفق صنایع در ماهشهر در تهیه کتابچه تقویم فرهنگی، طی نشست مشترکی تجارب خود را در آن باره با صنایع پتروشیمی مستقر در عسلویه نیز به اشتراک بگذارند.

سخنران پایانی نشست،محسن آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی و همچنین سرویس ها و خدمات صنایع پتروشیمی بود که ضمن تاکید بر کیفیت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی به جای افزایش کمیت آنها،اظهار کرد: جهت ساخته یا ایجاد زیرساخت‌های مناسب خانواده‌ها و همچنین شهروندان و مردم شهر تلاش می کنیم تا رضایت مندی را در آن باره افزایش دهیم.

در آن نشست روسای روابط عمومی مجمع روابط عمومی به دیدگاههای تخصصی خود در باره برنامه جذاب و جالب و خوب عملیاتی پرداختند و همچنین ضمن طرح دغدغه ها، پیشنهادهایی جهت بهبود فعالیتها مطرح کردند.

گفتنی می باشد مجمع روابط عمومی شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از سال شمسی ۱۳۸۸ با هدف همگرایی صنعت تشکیل شد.

نوشته هفتاد و همچنین چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

هفتاد و همچنین چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد در تاریخ ۳ September 2019 | 12:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...