خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » چهارمین به گفته پایداری پتروشیمی فجر نشر یافته شده شد

چهارمین به گفته پایداری پتروشیمی فجر نشر یافته شده شد

چهارمین به گفته پایداری پتروشیمی فجر نشر یافته شده شد

|چهارمین به گفته پایداری پتروشیمی فجر نشر یافته شده شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: چهارمین به گفته عملکرد پایدار پتروشیمی فجر، مرتبط با عملکرد آن شرکت در سال شمسی های ۱۳۹۶و۱۳۹۷ توسط کارشناسان داخلی شرکت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی، تدوین و همچنین نشر یافته شده شده می باشد.

 آن شرکت  با هدف شفاف سازی فعالیت ها و همچنین آگاهی رسانی به عموم مخاطبان و همچنین ذینفعان و همچنین در راستای مسئولیت فرهنگی و اجتماعی خود،به گفته پایداری نشر یافته شده می کند.در آن به گفته به مدیریت پایدار و همچنین مسئولانه کسب و همچنین کار در شرکت و همچنین تاثیرها  و همچنین نتایج حاصل از فعالیت ها در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین محیط زیستی پرداخته می می شود.

به به گفته عصرجنوب به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر، تاکید بر اقدامات خاص انجام شده در حوزه پایداری و همچنین  بازنگری موارد شامل اهمیت از ویژگی های آن سند می باشد تا عموم شهروندان و مردم شهر در جریان نگرش مدیریتی و همچنین رویکردهای شرکت قرار گیرند.

خبر روابط عمومی پتروشیمی فجر می افزاید، سه به گفته قبلی در بازه های زمانی یک ساله نشر یافته شده شده اند، ولی باید توجه داشت اراده و تصمیم راسخ مدیران نهاد بر آن بوده که از آن پس با نشر دوسالانه به گفته عملکرد پایدار بتوان انعکاس قوی تری از برنامه جذاب و جالب و خوب های شرکت و همچنین نتایج حاصل از آنها داشت.

 همچنین،در آماده سازی آن به گفته از دستورالعمل راهنمای به گفته دهی ویرایش GRI Standards: 2018 بهره بری و استفاده شده  و همچنین گردآوری اطلاعات و همچنین داده ها، بر اساس سال شمسی اقتصادی و مالی شرکت تنظیم شده می باشد.

فرآیند گردآوری اطلاعات و همچنین تدوین محتوای به گفته، مبتی بر مطالعه اسناد و همچنین به گفته های رسمی نهاد، مصاحبه با مدیران ارشد، نمایش جلسات متعدد با مدیران و همچنین کارشناسان واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین نظرسنجی از ذی نفعان کلیدی بوده می باشد.

گفتنی می باشد تدوین دستورالعمل داخلی جهت تهیه به گفته پایداری شرکتی نیز از اقدامات ابتکاری آن شرکت می باشد.

به گفته پایداری (G.R.I) انعکاس تصویر نهاد از نظر استاندارد ۲۶۰۰۰ ISO مسئولیت فرهنگی و اجتماعی می باشد که خود شامل ۷ اصل پاسخگویی،شفافیت، رفتار اخلاقی،احترام به منافع و همچنین علایق ذی نفعان ،احترام به هنجارهای رفتاری بین المللی و همچنین احترام به حقوق بشر می باشد که شرکت پتروشیمی فجر در باره نشر آن نوع به گفته در کشور پیشتاز بوده و همچنین ضمن نشر به دو زبان فارسی و همچنین انگلیسی در وبسایت سازمانی،در مجامع متنوع و گوناگون و مختلف اقدام به نشر آن به گفته کرده می باشد.

لینک دسترسی به فایل: http://www.fajrco.com/fa/news/548

نوشته چهارمین به گفته پایداری پتروشیمی فجر نشر یافته شده شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

چهارمین به گفته پایداری پتروشیمی فجر نشر یافته شده شد در تاریخ ۳ September 2019 | 12:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...