خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت .

مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت .

مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت .

|مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت . از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: به نقل از عصرجنوب به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر ،مقدار و اندازه و میزان پلیمر تولیدی آن مجتمع در پایان اولین روز از ماه مهر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت که از ۱۰ سال شمسی قبل تا کنون بی سابقه بوده می باشد .
بنا بر اعلام روابط عمومی پتروشیمی امیر کبیر تولید ماهانه آن مجتمع در سه ماهه دوم سال شمسی بیش از ۵۲ هزار تن بوده که درمقایسه با ، ۲۴۲ هزار تن پلیمر تولیدی در سه ماهه نخست سال شمسی ،بیانگر رشد ۳۰ درصدی تولید محصول پلیمر در آن شرکت می باشد .
بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر،
امسال ،جهت نخستین بار تمام شرایط جهت دستیابی به تولید اسمی آن مجتمع مهیا می باشد که در صورت تحقق ، شاهد تولید ۷۰۰ هزار تن پلیمر معادل ظرفیت اسمی آن مجتمع تا پایان سال شمسی خواهیم بود .
گفتنی می باشد اتیلن دریافتی آن شرکت بیش از ۱۷۵هزار تن می باشد که با گرفتن آن هم موجب تحقق ۲۶۶ درصدی برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی شده آن شرکت و همچنین نیز رشد ۱۲۵ در صدی نسبت به مدت مشابه سال شمسی قبل گردیده می باشد. گفتنی می باشد پلیمر تولیدی شرکت پتروشیمی امیر کبیر یکی از مرغوبترین محصولات پلیمری دنیا محسوب میشود که علی رقم تحریم ها ،
همچنان مشتری های خاص خود را در ۱۷ کشور جهان دارد.

نوشته مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت . اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

مقدار و اندازه و میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت . در تاریخ ۲۸ September 2019 | 11:33 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...