خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نمایش مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان پتروشیمی و همچنین منطقه ای بندرماهشهر در پتروشیمی امیرکبیر

نمایش مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان پتروشیمی و همچنین منطقه ای بندرماهشهر در پتروشیمی امیرکبیر

نمایش مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان پتروشیمی و همچنین منطقه ای بندرماهشهر در پتروشیمی امیرکبیر

|نمایش مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان پتروشیمی و همچنین منطقه ای بندرماهشهر در پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: روز دوشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسمی در محل آمفی تئاتر آن شرکت با حضور حجت السلام و همچنین المسلمین آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری و همچنین جمعی از مسئولین شهرستان بندرماهشهر و همچنین مدیران صنایع برگزار شد.

به به گفته عصرجنوب به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، خاطره گویی رزمندگان و همچنین جانبازان از دوران دفاع مقدس، کلیپ روایات خاطرات جبهه و همچنین جنگ، اجرای سرود توسط تیم مهدی یاوران و همچنین مداحی شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های آن مراسم بود.
حجت السلام و همچنین المسلمین عضو مجلس خبرگان رهبری، سردار بختیاروند مشاور فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین حسینی ریاست بنیاد شهید و همچنین ایثارگران شهرستان بندرماهشهر از سخنرانان آن ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب بودند.
گفتنی می باشد، شرکت پتروشیمی امیرکبیر از ابتدای سال شمسی جاری به تا حال رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات خانواده شهدا و همچنین ایثارگران را در دستور کسب و کار خود قرار داده می باشد، تغییر پیدا کردن اوضاع شغلی خانواده شهدا و همچنین جانبازان همکاران شاغل در شرکت، دیدار با خانواده شهدا و همچنین ایثارگر شهرستان و همچنین رسیدگی و همچنین پیگیری معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین درخواست های آنان شامل آن اقدامات می باشد.

نوشته نمایش مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان پتروشیمی و همچنین منطقه ای بندرماهشهر در پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

نمایش مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان پتروشیمی و همچنین منطقه ای بندرماهشهر در پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۱ October 2019 | 10:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...