خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران ستودنی می باشد

حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران ستودنی می باشد

حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران ستودنی می باشد

|حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران ستودنی می باشد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: ریاست بنیاد شهید و همچنین ایثارگران شهرستان بندرماهشهر گفت: تلاش ها و همچنین حمایت های مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران و همچنین رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات آنها نسبت به سایر مجتمع های تولیدی متمایز می باشد.

حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران ستودنی استt

به به گفته عصرجنوب به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، حسینی روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت هشت سال شمسی دفاع مقدس با تقدیر از حمایت های مدیرعامل آن شرکت از خانواده های شهدا و همچنین ایثارگران اظهار داشت: تلاش های شرکت پتروشیمی امیرکبیر جهت رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات خانواده شهدا و همچنین ایثارگران خیلی زیاد ستودنی می باشد، چرا که در طول سال شمسی های قبل تنها آن شرکت با مدیریت فعلی جهت حمایت از آن عزیزان، با وجود استقرار بیش از ۲۰ مجتمع پتروشیمی در منطقه، نقش آفرینی کرده می باشد.
او همچنین افزود: جهت نخستین بار می باشد که یک مجتمع پتروشیمی به آن مقدار و اندازه به مسائل خانواده شهدا و همچنین ایثارگران توجه دارد، چراکه مدیرعامل آن شرکت خود جانباز و همچنین از خانواده ایثارگران می باشد، از آن رو با نگاه ویژه ای به آن موضوع پرداخته و همچنین سعی داشته اقدامات اساسی در آن باره ارائه دهد.
ریاست بنیاد شهید و همچنین ایثارگران شهرستان بندرماهشهر در پایان عنوان کرد: در حال حاضر بسیاری از خانواده شهدا دچار معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی بسیاری می باشد، با وجود گذشت سال شمسی های بسیاری از پیروزی دفاع مقدس، آن شرایط پذیرفته نیست.
در ادامه مراسم سردار بختیاروند با اشاره به رشادت ها و همچنین ایثارگری های رزمندگان در هشت سال شمسی دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در طول دوران دفاع مقدس ما شاهد فداکاری ها و همچنین ایثارگری تمام نیروهای نظامی شامل ارتش، سپاه و همچنین بسیج و همچنین همچنین تیم های مردمی بودیم و همچنین همواره با روحیه قوی و همچنین تلاشی مضاعف به پاسداری از خاک میهنمان می پرداختند.
مشاور فرمانده منطقه سوم قوه دریایی عنوان کرد: در شرایط فعلی بایستی و حتما بکوشیم آن روحیه ایثارگری را در بین شهروندان و مردم شهر و همچنین به ویژه جوانان تقویت کنیم و همچنین با امید جهت اعتلای نام پرآوازه ایران اسلامی تلاش کنیم، پیشرفت های حاصل شده کشور ثمره آن هم رشادت ها در دوران دفاع مقدس بود که بایستی و حتما آن مسیر ادامه داشته باشد.

نوشته حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران ستودنی می باشد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و همچنین ایثارگران ستودنی می باشد در تاریخ ۱ October 2019 | 10:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...