خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » کمک های پتروشیمی امیرکبیر به منطقه ها و مناطق بندرماهشهر و همچنین شهرهای اطراف ادامه دارد

کمک های پتروشیمی امیرکبیر به منطقه ها و مناطق بندرماهشهر و همچنین شهرهای اطراف ادامه دارد

کمک های پتروشیمی امیرکبیر به منطقه ها و مناطق بندرماهشهر و همچنین شهرهای اطراف ادامه دارد

|کمک های پتروشیمی امیرکبیر به منطقه ها و مناطق بندرماهشهر و همچنین شهرهای اطراف ادامه دارد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: اهدای ۲۸ هزار ماسک و همچنین استقرار ۳۴ دستگاه ضدعفونی دست به مدارس بندر ماهشهر،بندر امام و پیشوا خمینی(ره) ، هندیجان و همچنین امیدیه، همچنان کمک های  پتروشیمی امیرکبیر ادامه دارد.

به نقل از خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛با شروع ایام امتحانات و همچنین نمایش بعضی از آزمون های حضوری،با دستور مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر در راستای تامین سلامت دانش آموزان و همچنین کاهش دغدغه خانواده آنها،۲۸هزار ماسک به مدارس بندر ماهشهر،بندر امام و پیشوا خمینی(ره) ، هندیجان و همچنین امیدیه اهدا و همچنین ۳۴دستگاه ضدعفونی دست هم در مدارس مستقر شد.

عبدالمهدی افضلی،رییس اداره سرویس ها و خدمات و همچنین پشتیبانی شرکت پتروشیمی امیرکبیر با اعلام آن خبر گفت: با درخواست روسای آموزش و همچنین پرورش بندر ماهشهر ، بندر امام و پیشوا خمینی(ره)، هندیجان و همچنین امیدیه از مدیر عامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر ، باتوجه به اهمیت سلامت دانش آموزان عزیز و همچنین همچنین کاهش نگرانی خانواده های محترم آنان در ایام نمایش امتحانات با دستور دکتر غلامپور مدیرعامل محترم شرکت و همچنین با هماهنگی دفتر نماینده شهروندان و مردم شهر شریف شهرستان بندر ماهشهر،بندر امام و پیشوا خمینی ، امیدیه و همچنین هندیجان در مجلس شورای اسلامی ،تامین ماسک و همچنین دستگاه ضدعفونی دست جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس در دستور کار شرکت قرار گرفت.
او همچنین در توضیح نحوه توزیع ماسک و همچنین دستگاه های ضدعفونی گفته است۱۰ هزار ماسک به ۱۲حوزه امتحانی شهرستان بندر ماهشهر اهدا و همچنین ۱۲ عدد دستگاه ضدعفونی در حوزه های امتحانی منتخب آموزش و همچنین پرورش مستقر شده می باشد. همچنین ۷ هزار ماسک به آموزش و همچنین پرورش بندرامام جهت ۱۱ حوزه امتحانی تقدیم شده می باشد و همچنین ۱۱دستگاه ضدعفونی دست مستقر گردیده می باشد.

به گفته عبدالمهدی افضلی،۵ هزار ماسک و همچنین ۵ دستگاه ضدعفونی دست نیز در اختیار آموزش و همچنین پرورش هندیجان جهت ۵ حوزه امتحانی قرار داده شده می باشد. افضلی همچنین گفته استبرای ۶حوزه امتحانی در امیدیه نیز،۶هزار ماسک اهدا و همچنین ۶دستگاه ضدعفونی دست هم مستقر شده می باشد.

رییس اداره سرویس ها و خدمات و همچنین پشتیبانی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در خاتمه تاکید کرد:همچنین ضدعفونی کردن کلیه حوزه های امتحانی منطقه ها و مناطق مذکور بوسیله تیم های ضدعفونی پتروشیمی امیرکبیر بصورت مستمر تا پایان امتحانات در تیرماه ادامه خواهد داشت.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر با هماهنگی شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه ویژه و همچنین اداره بهداشت شهرستان بندر ماهشهر ، از زمان بالا رفتن شیوع کرونا در خوزستان مجددا اقدامات حمایتی خود را در راستای ایفای تعهدات فرهنگی و اجتماعی به شهروندان در دستور کار قرار داده و همچنین در آن راستا با رسیدن ایام امتحانات،ضدعفونی شبانه روزی مدارس و همچنین تامین اقلام بهداشتی دانش آموزان در آن ایام را بر عهده گرفته می باشد.

نوشته کمک های پتروشیمی امیرکبیر به منطقه ها و مناطق بندرماهشهر و همچنین شهرهای اطراف ادامه دارد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

کمک های پتروشیمی امیرکبیر به منطقه ها و مناطق بندرماهشهر و همچنین شهرهای اطراف ادامه دارد در تاریخ ۵ June 2020 | 7:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...